Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Новини громад: лазне-пральний комплекс передала військовим Якушинецька громада Роздрукувати

Якушинецький сільський голова Василь Романюк від громади передав військовим лазне-пральний комплекс. Його доправлять на фронт захисникам 120 бригади територіальної оборони ЗСУ. Про це повідомляється на сайті сільської ради.

– Комплекс складається з двох душових кабін, двох бойлерів для підігріву води, пральних та сушильних машин, – розповів Василь Романюк. – Система водопостачання – це бак на один куб води та насос для створення примусового тиску в системі. 

Він зауважив, що мобільну лазню легко транспортувати. Вона обладнана на основі причепу вантажного автомобіля. Найголовніше, що лазня утеплена, тож впродовж всього року може бути корисною для військового підрозділу.

Мобільні лазні дозволяють бійцям подбати про гігієну в польових умовах: випрати та висушити речі, поголитися, прийняти теплий душ, відновити сили. Такі можливості підсилять і моральний дух. За день комплексом може скористатися до сотні військовослужбовців.

Перебуваючи із робочими візитом у Якушинецькій сільській територіальній громаді голова обласної Ради Вячеслав Соколовий із сільським головою Василем Романюком відвідав підприємство, де виготовлявся банно-пральний комплекс. Це – один із напрямів роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу й Якушинецька громада долучилася до цього процесу.

Повернутись Створено: 6 червня 2024 року, 11:10

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація