Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Новини громад: Розпочала роботу Молодіжна рада Чернівецької громади Роздрукувати

У Чернівецькій громаді молодь об’єдналася в Молодіжну раду. Про це повідомили  на сторінці Чернівецької селищної ради у Фейсбук.

– У нашої молоді багато нових та креативних ідей щодо розробки та реалізації молодіжної політики в громаді.  Вони дивляться на подальший розвиток нашої держави очима справжніх українців, які народились і виросли, навчались і утверджувались як особистості у вільній, соборній, незалежній Україні. Ми бажаємо їм реалізації всіх задумів і планів, спрямованих на створення комфортного молодіжного простору в громаді, – зазначають у селищній раді.

Молодіжну раду Чернівецької громади очолила Яна Бень. Таке молодіжне об’єднання – консультативно-дорадчий орган, який утворюється при органах місцевого самоврядування із представників молоді для консультування, розробки та реалізації молодіжної політики на місцях.

Голова Координаційної ради з питань молодіжної політики при Вінницькій обласній Раді та радниця голови обласної Ради з питань молодіжної політики Ірина Лозова зазначає, що створення молодіжних рад, спільнот та об’єднань молоді – нині досить актуальне.

– Молодь як ніхто сьогодні активно займається волонтерством, підтримує ВПО та ЗСУ, – каже Ірина Лозова. – Вони шукають можливості залучення інвестицій в громади для розвитку свого міста, селища й села. І молодь Чернівеччини – цьому приклад.  Вони мають чітке бачення з реалізації своїх планів та задумів. І вже працюють з Координаційною радою з питань молодіжної політики та Вінницьким обласним молодіжним центром «Квадрат».

Про діяльність та плани роботи Молодіжна рада Чернівецької громади обіцяє інформувати на своїй сторінці у Фейсбук.

Повернутись Створено: 23 січня 2023 року, 15:44

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація