Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Новини громад: Стрижавська громада передала військовим систему РЕБ та автомобіль Роздрукувати

Стрижавська громада постійно допомагає військовослужбовцям. Селищний голова Михайло Демченко передав систему радіоелектронної боротьби для потреб 210 окремого батальйону 120 окремої бригади Територіальної оборони Збройних Сил України. Про це повідомляється на сайті громади.

Заступник командира батальйону з артилерії Микола Штифурак зазначив, що захисники воюють на Запорізькому напрямку. Система РЕБ потрібна для виведення з ладу ворожих дронів й порятунку життя воїнів.

Михайло Демченко подякував військовим за відвагу й патріотизм, мужність у виконанні бойових завдань.

Стрижавська громада також передала мікроавтобус «Рено Мастер» захисникові з Лаврівки Сергію Живелюку. Він служить у 63 окремій механізованій бригаді, яка воює на Херсонському напрямку. Автівка потрібна для перевезення боєприпасів.

– Сергій на передовій із перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну. Він – штаб-сержант першої батареї. Дякуємо йому та всім захисникам за захист та щоденне протистояння ворогові, – сказав Михайло Демченко.

Голова Стрижавської громади висловив вдячність за надану гуманітарну допомогу почесному Консулу Латвійської Республіки у Вінницькій області Ігорю Скоромному, Міністерству оборони Латвії, Лаурі Шкредель та її благодійному Фонду «Підприємці за мир», Ярославу Скоромному та благодійному фонду «Pun Fund», а також усім, хто долучився до обладнання автомобіля.

Повернутись Створено: 3 червня 2024 року, 13:26

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація