Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Новини громад: у Бару готуються до відкриття молодіжного простору Роздрукувати

На Вінниччині незабаром має з'явитися новий молодіжний простір, його відкриють у Барській територіальній громаді. Про це повідомляють у Вінницькому обласному молодіжному центрі «Квадрат».

У Бару команда «Квадрату» спільно з Барським міським головою Володимиром Саволюком, представниками департаменту соціальної та молодіжної політики обласної військової адміністрації, Студентською та Учнівською радами Вінниччини взяли участь у круглому столі. Під час заходу презентували роботу Вінницького обласного молодіжного центру, обговорили його діяльність та нові проєкти. Крім того, у Барській громаді працівники «Квадрату» показали фотовиставку «День, який змінив моє життя», організували низку майстер-класів з 3D-моделювання і медіаграмотності. А діти молодших класів отримали можливість поекспериментувати в «Інноваційній лабораторії». Її обласний молодіжний центр отримав від польських партнерів, і це вперше, коли «Інноваційна лабораторія» була представлена на виїзді.

«Молодіжний простір Бару створений за ініціативи Молодіжної ради та за підтримки громадської організації «Будуємо Україну Разом» за співфінансування міської ради, – йдеться у дописі на фейсбук-сторінці Вінницького обласного молодіжного центру «Квадрат». – Молодіжний простір – це середовище, яке об’єднує молодь та дає можливість спільно реалізовувати молодіжну політику Вінницької області».

Повернутись Створено: 13 травня 2024 року, 14:22

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація