Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Новини громад: У Стрижавському ліцеї встановили систему очищення води Роздрукувати

У Стрижавській громаді в ліцеї №2 встановили систему очищення води. Про це повідомляється на сайті громади. Особливість очисної станції у тому, що вона забезпечує дев’ять стадій обробки води та насичення корисними для організму мінералами.

Система очищення води – автоматизована. Чітко контролюється кількість рідини, а фільтрація здійснюється без втручання обслуговуючого персоналу. Сповіщувачі контролю напруги полегшують цей процес в сьогоднішніх умовах, коли є проблеми з електропостачанням.

Здоров’я дітей – один із напрямів Стратегії розвитку, ухваленої громадою до 2030 року. Раніше така ж система очищення води запрацювала в ліцеї №1. Системи фільтрації планують встановити в інших навчальних закладах громади.

– Ми облаштували в ліцеї два бювети, де кожен охочий може у будь-який час втамувати спрагу, – розповів селищний голова Михайло Демченко. – Крім того, в шкільній їдальні встановлено великий фільтр! Вода, яку кухарі використовуватимуть для приготування їжі, також очищена.  Приємно усвідомлювати, що позитивні зміни у громаді відбуваються, незважаючи ні на що. Працюємо для спільного блага.

Повернутись Створено: 24 січня 2023 року, 11:41

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація