Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Відзнаку за «Заслуги перед Вінниччиною» отримають 8 жителів області

    Обласною відзнакою за «Заслуги перед Вінниччиною» нагородять 8 жителів Вінницької області. Відповідне рішення ухвалили депутати на 16-ій сесії обласної Ради. Нагородження буде приурочене до 90-річчя Вінниччини, яке відзначається цьогоріч. «За вагомий особистий внесок у розвиток Вінниччини та з нагоди відзначення 90-річчя утв ....

  • Громадам Вінниччини передають кисневі концентратори

    28 січня на позачерговій 17 сесії обласної Ради 8 скликання депутати погодили рішення про безоплатну передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області у власність територіальних громад медичного обладнання. 502 кисневі концентратори, загальною вартістю 15 млн 160,4 тис. грн, передадуть 16 територіальним гр ....

  • Внутрішньо переміщеним особам надаватимуть пільгові кредити на придбання житла: депутати доповнили програму новим Положенням

    28 січня на черговій 16 сесії обласної Ради 8 скликання депутати ухвалили рішення про доповнення «Комплексної регіональної програми пільгового довготермінового кредитування громадян, які потребують поліпшення житлових умов у Вінницькій області на 2018-2022 роки» додатком – «Положення про порядок надання пільгових довготерм ....

Новобудова області Роздрукувати

Втілено пункт програми Президента «Будуємо нову країну»

13 січня віце-прем’єр-міністр - Міністр інфраструктури Борис Колесніков урочисто дав старт експлуатації Калинівської окружної дороги, яку було добудовано за півроку.

Оглядаючи об’єкт, урядовець високо оцінив старання вінницької обласної влади в особі голови облдержадміністрації Миколи Джиги, адже об’їзд довкола Калинівки на трасі Житомир-Могилів-Подільський будували 17 років, і аж у 2010-му завершили, виконавши дві третини необхідних робіт.
– Те, що за 17 років збудували понад 9 км траси – це «вражає», в лапках, але те, що за 7 місяців 2010 року збудували 75% дороги – це дійсно вражає, – сказав Борис Колесніков.
Високий гість пообіцяв, що уряд і в подальшому буде приділяти увагу будівництву автомобільних доріг та вчасному їх фінансуванню.
Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський наголосив, що Калинівська окружна з’явилася завдяки безпосередній участі у проекті нового керівництва держави і області.
– Завдяки таким дієвим та ефективним керівникам, як віце-прем’єр-міністру Борису Колеснікову, голові «Укравтодору» Володимиру Демішкану, голові облдержадміністрації Миколі Джизі на практиці втілюється програма Президента Віктора Януковича «Будуємо нову країну», – зазначив на урочистому відкритті дороги Ігор Кревський. – І, звичайно, особливої вдячності заслуговують будівельники, шляховики, підрядники, які, попри непрості умови, завершили усі заплановані роботи вчасно.
Також віце-прем’єр-міністр Борис Колесніков того ж дня оглянув Жмеринських залізничний вокзал. Вивчивши об’єкт урядовець дав низку конкретних доручень щодо реконструкції даної пам’ятки архітектури. Зокрема, було визначено напрями і обсяги робіт, встановлено попередні строки здачі відновленого об’єкта.
– Візити таких високих державних керівників обопільно корисні. Урядовці на місці мають змогу переконатися в доцільності та реальній необхідності багатьох проектів розвитку господарського комплексу регіону, які розробляються його керівництвом. Це стає запорукою їхнього успішного просування на рівні уряду, – наголосив Ігор Кревський.
Також самоврядець повідомив, що віце-прем’єр обговорив з представниками влади області не лише профільні для нього питання. Він торкнувся теми сільського господарства Вінниччини. Зокрема, реконструкції цукрових заводів, будівництва великих свинокомплексів, збільшення молочного поголів’я в аграрних підприємствах області.

Повернутись Створено: 13 січня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1238

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація