23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Новобудова області Роздрукувати

Втілено пункт програми Президента «Будуємо нову країну»

13 січня віце-прем’єр-міністр - Міністр інфраструктури Борис Колесніков урочисто дав старт експлуатації Калинівської окружної дороги, яку було добудовано за півроку.

Оглядаючи об’єкт, урядовець високо оцінив старання вінницької обласної влади в особі голови облдержадміністрації Миколи Джиги, адже об’їзд довкола Калинівки на трасі Житомир-Могилів-Подільський будували 17 років, і аж у 2010-му завершили, виконавши дві третини необхідних робіт.
– Те, що за 17 років збудували понад 9 км траси – це «вражає», в лапках, але те, що за 7 місяців 2010 року збудували 75% дороги – це дійсно вражає, – сказав Борис Колесніков.
Високий гість пообіцяв, що уряд і в подальшому буде приділяти увагу будівництву автомобільних доріг та вчасному їх фінансуванню.
Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський наголосив, що Калинівська окружна з’явилася завдяки безпосередній участі у проекті нового керівництва держави і області.
– Завдяки таким дієвим та ефективним керівникам, як віце-прем’єр-міністру Борису Колеснікову, голові «Укравтодору» Володимиру Демішкану, голові облдержадміністрації Миколі Джизі на практиці втілюється програма Президента Віктора Януковича «Будуємо нову країну», – зазначив на урочистому відкритті дороги Ігор Кревський. – І, звичайно, особливої вдячності заслуговують будівельники, шляховики, підрядники, які, попри непрості умови, завершили усі заплановані роботи вчасно.
Також віце-прем’єр-міністр Борис Колесніков того ж дня оглянув Жмеринських залізничний вокзал. Вивчивши об’єкт урядовець дав низку конкретних доручень щодо реконструкції даної пам’ятки архітектури. Зокрема, було визначено напрями і обсяги робіт, встановлено попередні строки здачі відновленого об’єкта.
– Візити таких високих державних керівників обопільно корисні. Урядовці на місці мають змогу переконатися в доцільності та реальній необхідності багатьох проектів розвитку господарського комплексу регіону, які розробляються його керівництвом. Це стає запорукою їхнього успішного просування на рівні уряду, – наголосив Ігор Кревський.
Також самоврядець повідомив, що віце-прем’єр обговорив з представниками влади області не лише профільні для нього питання. Він торкнувся теми сільського господарства Вінниччини. Зокрема, реконструкції цукрових заводів, будівництва великих свинокомплексів, збільшення молочного поголів’я в аграрних підприємствах області.

Повернутись Створено: 13 січня 2011 року, 00:00 Переглядів: 973

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація