Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Новобудова області Роздрукувати

Втілено пункт програми Президента «Будуємо нову країну»

13 січня віце-прем’єр-міністр - Міністр інфраструктури Борис Колесніков урочисто дав старт експлуатації Калинівської окружної дороги, яку було добудовано за півроку.

Оглядаючи об’єкт, урядовець високо оцінив старання вінницької обласної влади в особі голови облдержадміністрації Миколи Джиги, адже об’їзд довкола Калинівки на трасі Житомир-Могилів-Подільський будували 17 років, і аж у 2010-му завершили, виконавши дві третини необхідних робіт.
– Те, що за 17 років збудували понад 9 км траси – це «вражає», в лапках, але те, що за 7 місяців 2010 року збудували 75% дороги – це дійсно вражає, – сказав Борис Колесніков.
Високий гість пообіцяв, що уряд і в подальшому буде приділяти увагу будівництву автомобільних доріг та вчасному їх фінансуванню.
Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський наголосив, що Калинівська окружна з’явилася завдяки безпосередній участі у проекті нового керівництва держави і області.
– Завдяки таким дієвим та ефективним керівникам, як віце-прем’єр-міністру Борису Колеснікову, голові «Укравтодору» Володимиру Демішкану, голові облдержадміністрації Миколі Джизі на практиці втілюється програма Президента Віктора Януковича «Будуємо нову країну», – зазначив на урочистому відкритті дороги Ігор Кревський. – І, звичайно, особливої вдячності заслуговують будівельники, шляховики, підрядники, які, попри непрості умови, завершили усі заплановані роботи вчасно.
Також віце-прем’єр-міністр Борис Колесніков того ж дня оглянув Жмеринських залізничний вокзал. Вивчивши об’єкт урядовець дав низку конкретних доручень щодо реконструкції даної пам’ятки архітектури. Зокрема, було визначено напрями і обсяги робіт, встановлено попередні строки здачі відновленого об’єкта.
– Візити таких високих державних керівників обопільно корисні. Урядовці на місці мають змогу переконатися в доцільності та реальній необхідності багатьох проектів розвитку господарського комплексу регіону, які розробляються його керівництвом. Це стає запорукою їхнього успішного просування на рівні уряду, – наголосив Ігор Кревський.
Також самоврядець повідомив, що віце-прем’єр обговорив з представниками влади області не лише профільні для нього питання. Він торкнувся теми сільського господарства Вінниччини. Зокрема, реконструкції цукрових заводів, будівництва великих свинокомплексів, збільшення молочного поголів’я в аграрних підприємствах області.

Повернутись Створено: 13 січня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1261

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація