Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Новобудова області Роздрукувати

Втілено пункт програми Президента «Будуємо нову країну»

13 січня віце-прем’єр-міністр - Міністр інфраструктури Борис Колесніков урочисто дав старт експлуатації Калинівської окружної дороги, яку було добудовано за півроку.

Оглядаючи об’єкт, урядовець високо оцінив старання вінницької обласної влади в особі голови облдержадміністрації Миколи Джиги, адже об’їзд довкола Калинівки на трасі Житомир-Могилів-Подільський будували 17 років, і аж у 2010-му завершили, виконавши дві третини необхідних робіт.
– Те, що за 17 років збудували понад 9 км траси – це «вражає», в лапках, але те, що за 7 місяців 2010 року збудували 75% дороги – це дійсно вражає, – сказав Борис Колесніков.
Високий гість пообіцяв, що уряд і в подальшому буде приділяти увагу будівництву автомобільних доріг та вчасному їх фінансуванню.
Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський наголосив, що Калинівська окружна з’явилася завдяки безпосередній участі у проекті нового керівництва держави і області.
– Завдяки таким дієвим та ефективним керівникам, як віце-прем’єр-міністру Борису Колеснікову, голові «Укравтодору» Володимиру Демішкану, голові облдержадміністрації Миколі Джизі на практиці втілюється програма Президента Віктора Януковича «Будуємо нову країну», – зазначив на урочистому відкритті дороги Ігор Кревський. – І, звичайно, особливої вдячності заслуговують будівельники, шляховики, підрядники, які, попри непрості умови, завершили усі заплановані роботи вчасно.
Також віце-прем’єр-міністр Борис Колесніков того ж дня оглянув Жмеринських залізничний вокзал. Вивчивши об’єкт урядовець дав низку конкретних доручень щодо реконструкції даної пам’ятки архітектури. Зокрема, було визначено напрями і обсяги робіт, встановлено попередні строки здачі відновленого об’єкта.
– Візити таких високих державних керівників обопільно корисні. Урядовці на місці мають змогу переконатися в доцільності та реальній необхідності багатьох проектів розвитку господарського комплексу регіону, які розробляються його керівництвом. Це стає запорукою їхнього успішного просування на рівні уряду, – наголосив Ігор Кревський.
Також самоврядець повідомив, що віце-прем’єр обговорив з представниками влади області не лише профільні для нього питання. Він торкнувся теми сільського господарства Вінниччини. Зокрема, реконструкції цукрових заводів, будівництва великих свинокомплексів, збільшення молочного поголів’я в аграрних підприємствах області.

Повернутись Створено: 13 січня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1004

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація