23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Новонароджені діти приміряли першу в своєму житті вишиванку Роздрукувати

18 травня  в  Україні відзначають День вишиванки. З нагоди свята  перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська,  директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлана Василюк і директор Департаменту охорони здоров’я Вінницької міської ради Олександр Шиш завітали до міського клінічного пологового будинку №1, який очолює головний лікар Віктор Коваленко, щоб привітати матерів новонароджених дітей зі святом.

Ініціаторами заходу виступили редактор журналу «Вінницький край» Вадим Вітковський та авторка фільму про вишиту сорочку «Спадок нації» Леся Воронюк.

Завдячуючи письменниці Лесі Воронюк, в рамках акції «Народжені у вишиванках», діткам, які народились 18 травня,  вручили вишиті сарафани та сорочки ручної роботи українських майстринь. Для проведення акції було вишито 26 вишиванок, а саме 13 – сорочок для хлопчиків та 13 сарафанів для дівчаток.

– Вишиванка – наше національне надбання та святиня. Вона символізує зв’язок поколінь, пробуджує високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Вишиту сорочку передають з роду в рід, з покоління в покоління. Тому подаровані вишиванки ваші діти зберігатимуть, як перший подарунок з нагоди їхнього народження, –  зазначила Людмила Щербаківська у вітальному слові.

Ідею акції «Всесвітній день вишиванки» у 2006 році запропонувала Леся Воронюк, ще будучи студенткою факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича . А поштовхом до реалізації ідеї та святкування стала вишиванка Ігоря Житарюка, яку він регулярно одягав на пари, як і чимало інших студентів. Леся запропонувала одногрупникам та студентам обрати один день і всім разом одягнути вишиванки. Спочатку вишиванки одягнули кілька десятків студентів та кілька викладачів факультету. Та вже протягом наступних років свято розрослося до всеукраїнського рівня, до нього почала долучатися українська діаспора зі всього світу, а також прихильники України.

Повернутись Створено: 18 травня 2017 року, 16:29 Переглядів: 864

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація