Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Новорічні подарунки – у сільські школи Роздрукувати

Напередодні новорічно-різдвяних свят депутат обласної Ради Геннадій Мазур відвідав низку шкільних закладів Тростянецького району, аби привітати дітей з прийдешніми святами та пригостити їх смаколиками.

28 грудня завітав з подарунками до учнів Четвертинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

– Гарна атмосфера, сміх дітей, веселий настрій – ось, що я побачив, відвідуючи цей заклад. Все це, завдячуючи директору школи Любові Заварській, – зазначив на своїй сторінці у Фейсбук Геннадій Федорович.

Цього ж дня разом з Тростянчицьким сільським головою Петром Будянським привітав учнів та учителів Тростянчицької школи з Новим Роком та Різдвом Христовим.

Геннадій Мазур також відвідав свою рідну школу у селі Гордіївка. Зі словами привітання з Гордіївським сільським головою Володимиром Штефанюком звернувся до своїх вчителів, учнів та земляків.

– У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе та своєї родини, для своєї рідної землі, – наголосив Геннадій Федорович. – Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, життєвої позиції, розуму, щоденної кропіткої праці. Нехай же новорічні та різдвяні свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому.

 

Повернутись Створено: 29 грудня 2018 року, 10:13 Переглядів: 1126

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація