9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Нову соціальну програму започаткував депутат обласної Ради Геннадій Вацак Роздрукувати

«Здійсни мрію» – так називається соціальна програма, започаткована депутатом обласної Ради Геннадієм Вацаком у 2018 році. Програма містить комплекс благодійних заходів, метою якої є привернення уваги суспільства та громадян до проблем окремих груп населення, особливо дітей, допомоги соціально незахищеним категоріям, культивації та підтримки традиції благодійності, милосердя, допомоги ближньому.

Соціальна програма стартувала з організації свята відпочинку та розваг, поїздки до аквапарку «7 Океан» міста Хмельницького для дітей Могилева-Подільського.

Цей розважальний комплекс минулого тижня вже відвідали дві групи дітей з малозабезпечених сімей, дітей-сиріт та дітей працівників Кондитерського Дому «Вацак». Бажаючих побувати в аквапарку багато, тож сформовані ще дві групи дітей віком від 8 до 14 років.

Діти досхочу накупалися в басейнах. Ще більше неймовірних вражень діти мали і в розважальному центрі «JOY LAND», де на них чекали батутна арена, автодром, дзеркальний лабіринт, джампінг й ігрові автомати.

Щасливі та задоволені, з морем позитивних емоцій щасливо повернулися додому. Меценат здійснив дитячі мрії – побувати в казці та відпочити влітку серед зими.

Повернутись Створено: 29 січня 2018 року, 15:07 Переглядів: 508

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація