23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Обдарованих дітей Жмеринщини та їх наставників привітала Наталія Солейко Роздрукувати

16 травня з нагоди свята «Обдаровані діти – гордість Жмеринщини-2014» талановитих дітей району та їхніх наставників привітали заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, начальник відділу освіти Жмеринської райдержадміністрації, депутат обласної Ради Інна Цимбал, представник Департаменту освіти і науки ОДА Олександр Лемещенко, керівники районної та міської ради.

– Мені приємно вітати всіх учасників цього великого гарного дійства, яке ми започаткували три роки тому. Ідея проведення такого заходу несміливим паростком проросла у 2012 році, а вже через рік ми твердо впевнилися, що проводити варто, що – хочемо. І цьогоріч наше свято набуло ще більших масштабів, бо ми маємо чим пишатися і чим гордитися, – наголосила Інна Цимбал, відкриваючи урочисту церемонію свята.

Від імені голови обласної Ради та депутатів Вінниччини талановиту молодь та її наставників привітала заступник голови обласної Ради Наталія Солейко. – Я сьогодні приємно вражена, вперше почувши про започатковану у вашому районі номінацію «Олімпійський дебют». Це – один із тих нових стимулів, який допомагає плекати талант кожної дитини і створювати всі необхідні умови для його розвитку, щоб такі школярі прагнули та добивалися ще більших успіхів, – підкреслила Наталія Солейко.

Вона побажала юним обдаруванням та їхнім наставникам миру, досягнення нових висот і здобуття ще більших перемог.

Почесні гості свята взяли участь у церемонії вручення грамот та премій учням, які стали переможцями всеукраїнських змагань, обласних, районних олімпіад, творчих конкурсів, а також їхнім учителям, що підготували таку надійну і достойну зміну.

        Для довідки.

       У поточному році школярі Жмеринського району отримали 16 перемог в обласних олімпіадах, а учень Носковецької школи В’ячеслав Березок, посівши перше місце в області в мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім.Т.Шевченка, захищав честь області на всеукраїнських змаганнях і виборов третє місце.

        За І місце цьогорічні переможці обласних предметних олімпіад отримали 1000 грн., за ІІ – 600 грн. і за ІІІ – 450грн., а вчителі, які підготували переможців, за І місце – 1500грн., за ІІ – 1000 грн., за ІІІ – 750 грн.

       У  нинішньому навчальному році у Жмеринському районі було проведено 15 начальних олімпіад, у яких взяли участь 772 школярі. Серед них – 120 стали призерами.

        За перемоги у районних олімпіадах учні отримали за І місце – 300 грн., за ІІ – 200грн., за ІІІ – 100грн.; вчителі, які готували переможців, відповідно, за І – 400грн., за ІІ – 300 грн., ІІІ – 200грн.

Повернутись Створено: 16 травня 2014 року, 18:57 Переглядів: 4026

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація