Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Обдарованих дітей Жмеринщини та їх наставників привітала Наталія Солейко Роздрукувати

16 травня з нагоди свята «Обдаровані діти – гордість Жмеринщини-2014» талановитих дітей району та їхніх наставників привітали заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, начальник відділу освіти Жмеринської райдержадміністрації, депутат обласної Ради Інна Цимбал, представник Департаменту освіти і науки ОДА Олександр Лемещенко, керівники районної та міської ради.

– Мені приємно вітати всіх учасників цього великого гарного дійства, яке ми започаткували три роки тому. Ідея проведення такого заходу несміливим паростком проросла у 2012 році, а вже через рік ми твердо впевнилися, що проводити варто, що – хочемо. І цьогоріч наше свято набуло ще більших масштабів, бо ми маємо чим пишатися і чим гордитися, – наголосила Інна Цимбал, відкриваючи урочисту церемонію свята.

Від імені голови обласної Ради та депутатів Вінниччини талановиту молодь та її наставників привітала заступник голови обласної Ради Наталія Солейко. – Я сьогодні приємно вражена, вперше почувши про започатковану у вашому районі номінацію «Олімпійський дебют». Це – один із тих нових стимулів, який допомагає плекати талант кожної дитини і створювати всі необхідні умови для його розвитку, щоб такі школярі прагнули та добивалися ще більших успіхів, – підкреслила Наталія Солейко.

Вона побажала юним обдаруванням та їхнім наставникам миру, досягнення нових висот і здобуття ще більших перемог.

Почесні гості свята взяли участь у церемонії вручення грамот та премій учням, які стали переможцями всеукраїнських змагань, обласних, районних олімпіад, творчих конкурсів, а також їхнім учителям, що підготували таку надійну і достойну зміну.

        Для довідки.

       У поточному році школярі Жмеринського району отримали 16 перемог в обласних олімпіадах, а учень Носковецької школи В’ячеслав Березок, посівши перше місце в області в мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім.Т.Шевченка, захищав честь області на всеукраїнських змаганнях і виборов третє місце.

        За І місце цьогорічні переможці обласних предметних олімпіад отримали 1000 грн., за ІІ – 600 грн. і за ІІІ – 450грн., а вчителі, які підготували переможців, за І місце – 1500грн., за ІІ – 1000 грн., за ІІІ – 750 грн.

       У  нинішньому навчальному році у Жмеринському районі було проведено 15 начальних олімпіад, у яких взяли участь 772 школярі. Серед них – 120 стали призерами.

        За перемоги у районних олімпіадах учні отримали за І місце – 300 грн., за ІІ – 200грн., за ІІІ – 100грн.; вчителі, які готували переможців, відповідно, за І – 400грн., за ІІ – 300 грн., ІІІ – 200грн.

Повернутись Створено: 16 травня 2014 року, 18:57 Переглядів: 4463

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація