Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Об’єднання однодумців Роздрукувати

Асоціації районних та обласних рад – 20 років

11 вересня у смт Чорноморське Комінтернівського району Одеської області відбувся з’їзд Української Асоціації районних та обласних рад. Він був присвячений 20-й річниці утворення асоціації. В рамках заходу з 12 до 14 вересня також відбулись навчальні наради-семінари для представників районних та обласних рад.
На засіданні Правління до Асоціації прийняли нових членів серед яких Андрушівська, Бердичівська, Ємільчинська, Лугинська, Малинська, Народицька, Романівськ районні ради Житомирсчької області, Знамянська районну раду Кіровоградської області, Великолепетиська та Горностіївська районні ради Херсонської області.

Також делегатами були розглянуті питання про підсумки та основні напрями діяльності Асоціації на 2013 рік, внесені зміни та доповнення до Статуту Асоціації, вирішували питання затвердження відзнаки Асоціації та нагородження відзнаками Асоціації за вагомий внесок у розвиток, розбудову, сприяння здійснення Асоціацією заходів щодо захисту прав та спільних інтересів територіальних громад і піднесення авторитету Асоціації та з нагоди 20-ї річниці її утворення.
– Українська асоціація районних та обласних рад сьогодні об’єднує всі обласні ради, Верховну Раду АР Крим та майже 80 відсотків районних рад у всіх куточках України. Це надзвичайно потужна сила, - зазначив президент Асоціації Сергій Чернов.
На з’їзді Асоціації була присутня Радник Президента України - керівник Головного управління з питань конституційно-правової модернізації Адміністрації Президента України Марина Ставнійчук. Вона повідомила, що, найближчим часом Рада регіонів під головуванням Президента України розгляне Концепцію реформи місцевого самоврядування в Україні і територіальної організації влади.
– Якщо говорити про першочергові заходи, то основні акценти будуть зроблені на кількох речах. Перше - розвиток місцевої демократії та залучення людей на місцевому і регіональному рівні до прийняття рішень. Це може мати різні вияви: починаючи від загальних зборів за місцем проживання до таких конституційних форм як пряме волевиявлення, місцеві референдуми. Другий акцент – вдосконалення системи і якості послуг, які надаються населенню безпосередньо органами місцевого самоврядування», - розвинула тему президентських ініціатив Марина Ставнійчук.
У своєму виступі на з’їзді як новопризначений віце-президент Асоціації районних та обласних рад з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою Сергій Татусяк зазначив:
– Необхідно вносити зміни до Конституції, які мають забезпечити розширення повноважень місцевого самоврядування, збалансувати відносини між державою та регіонами, органами представницької влади на місцях, місцевою виконавчою владою, територіальними підрозділами органів державної влади.
Наступним найближчим заходом державного рівня, де підніматиметься питання реформи місцевого самоврядування, стане Рада регіонів за участю Президента України. Асоціація районних та обласних рад обов’язково делегує на це засідання своїх представників.

 

Повернутись Створено: 13 вересня 2012 року, 00:00 Переглядів: 978

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація