Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Об’єкти життєзабезпечення Вінниччини – на особливому контролі Роздрукувати

20 травня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський взяв участь у нараді з питань життєзабезпечення регіону на період надзвичайних ситуацій. Розпочинаючи зустріч з керівниками відповідних структурних підрозділів, територіальних органів міністерств, відомств та обласних установ, перший заступник голови облдержадміністрації Олександр В’юник наголосив, що всі важливі об’єкти життєзабезпечення Вінниччини перебувають під особливим контролем і на сьогоднішній день забезпечено стабільну роботу усіх стратегічних підприємств для безперебійного функціонування нашої області.

– Проведення нинішньої наради зумовлене тим, що через кілька днів відбудуться позачергові вибори Президента України. І в умовах, які склались в нашій державі, ми маємо з усією відповідальністю поставитися до їх проведення без жодних проблем і збоїв, – зазначив перший заступник голови ОДА.

Заступник Вінницького міського голови Володимир Кістіон доповів про заходи щодо безпеки жителів обласного центру. Він повідомив, що міською радою видано розпорядження, яким визначено стратегічні об’єкти та заходи з їх безперебійного та стабільного функціонування.

Звітуючи на нараді, керівники стратегічних підприємств області та міста доповіли, що проведено відповідні заходи з посилення охорони цих об’єктів; здійснено додатковий їхній захист; зроблено запас паливно-мастильних матеріалів.

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський підкреслив важливість останніх подій, що відбулися в нашій державі, адже саме вони дали поштовх для активізації діяльності окремих обласних служб.

– Коли ми зустрічалися перший раз 2 місяці тому, стан справ був дуже складний. Багато часу втрачено, втрачено багато позицій, треба було за короткий термін все поновити, – зауважив Ігор Кревський.

Він повідомив, що за цей період було скликано дві позачергові сесії обласної Ради.

– Рішенням депутатів було виділено 5,2 млн. грн. для забезпечення силових структур та оборони нашої області, – констатував Ігор Кревський.

За інформацією керівників управління цивільного захисту населення, Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури, управління державної служби з надзвичайних ситуацій, управління Державної пенітенціарної служби, ситуація в області залишається контрольованою. Всі підприємства працюють в штатному режимі, але з підвищеною готовністю до реагування на нестандартні події.

Як було повідомлено на нараді, в регіоні здійснено низку заходів для забезпечення стабільної життєдіяльності Вінниччини, а при виникненні загроз – готовності до реагування на них. 

Повернутись Створено: 20 травня 2014 року, 18:59 Переглядів: 2200

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація