23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Об’єкти життєзабезпечення Вінниччини – на особливому контролі Роздрукувати

20 травня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський взяв участь у нараді з питань життєзабезпечення регіону на період надзвичайних ситуацій. Розпочинаючи зустріч з керівниками відповідних структурних підрозділів, територіальних органів міністерств, відомств та обласних установ, перший заступник голови облдержадміністрації Олександр В’юник наголосив, що всі важливі об’єкти життєзабезпечення Вінниччини перебувають під особливим контролем і на сьогоднішній день забезпечено стабільну роботу усіх стратегічних підприємств для безперебійного функціонування нашої області.

– Проведення нинішньої наради зумовлене тим, що через кілька днів відбудуться позачергові вибори Президента України. І в умовах, які склались в нашій державі, ми маємо з усією відповідальністю поставитися до їх проведення без жодних проблем і збоїв, – зазначив перший заступник голови ОДА.

Заступник Вінницького міського голови Володимир Кістіон доповів про заходи щодо безпеки жителів обласного центру. Він повідомив, що міською радою видано розпорядження, яким визначено стратегічні об’єкти та заходи з їх безперебійного та стабільного функціонування.

Звітуючи на нараді, керівники стратегічних підприємств області та міста доповіли, що проведено відповідні заходи з посилення охорони цих об’єктів; здійснено додатковий їхній захист; зроблено запас паливно-мастильних матеріалів.

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський підкреслив важливість останніх подій, що відбулися в нашій державі, адже саме вони дали поштовх для активізації діяльності окремих обласних служб.

– Коли ми зустрічалися перший раз 2 місяці тому, стан справ був дуже складний. Багато часу втрачено, втрачено багато позицій, треба було за короткий термін все поновити, – зауважив Ігор Кревський.

Він повідомив, що за цей період було скликано дві позачергові сесії обласної Ради.

– Рішенням депутатів було виділено 5,2 млн. грн. для забезпечення силових структур та оборони нашої області, – констатував Ігор Кревський.

За інформацією керівників управління цивільного захисту населення, Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури, управління державної служби з надзвичайних ситуацій, управління Державної пенітенціарної служби, ситуація в області залишається контрольованою. Всі підприємства працюють в штатному режимі, але з підвищеною готовністю до реагування на нестандартні події.

Як було повідомлено на нараді, в регіоні здійснено низку заходів для забезпечення стабільної життєдіяльності Вінниччини, а при виникненні загроз – готовності до реагування на них. 

Повернутись Створено: 20 травня 2014 року, 18:59 Переглядів: 1805

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація