Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Об’єкти життєзабезпечення Вінниччини – на особливому контролі Роздрукувати

20 травня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський взяв участь у нараді з питань життєзабезпечення регіону на період надзвичайних ситуацій. Розпочинаючи зустріч з керівниками відповідних структурних підрозділів, територіальних органів міністерств, відомств та обласних установ, перший заступник голови облдержадміністрації Олександр В’юник наголосив, що всі важливі об’єкти життєзабезпечення Вінниччини перебувають під особливим контролем і на сьогоднішній день забезпечено стабільну роботу усіх стратегічних підприємств для безперебійного функціонування нашої області.

– Проведення нинішньої наради зумовлене тим, що через кілька днів відбудуться позачергові вибори Президента України. І в умовах, які склались в нашій державі, ми маємо з усією відповідальністю поставитися до їх проведення без жодних проблем і збоїв, – зазначив перший заступник голови ОДА.

Заступник Вінницького міського голови Володимир Кістіон доповів про заходи щодо безпеки жителів обласного центру. Він повідомив, що міською радою видано розпорядження, яким визначено стратегічні об’єкти та заходи з їх безперебійного та стабільного функціонування.

Звітуючи на нараді, керівники стратегічних підприємств області та міста доповіли, що проведено відповідні заходи з посилення охорони цих об’єктів; здійснено додатковий їхній захист; зроблено запас паливно-мастильних матеріалів.

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський підкреслив важливість останніх подій, що відбулися в нашій державі, адже саме вони дали поштовх для активізації діяльності окремих обласних служб.

– Коли ми зустрічалися перший раз 2 місяці тому, стан справ був дуже складний. Багато часу втрачено, втрачено багато позицій, треба було за короткий термін все поновити, – зауважив Ігор Кревський.

Він повідомив, що за цей період було скликано дві позачергові сесії обласної Ради.

– Рішенням депутатів було виділено 5,2 млн. грн. для забезпечення силових структур та оборони нашої області, – констатував Ігор Кревський.

За інформацією керівників управління цивільного захисту населення, Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури, управління державної служби з надзвичайних ситуацій, управління Державної пенітенціарної служби, ситуація в області залишається контрольованою. Всі підприємства працюють в штатному режимі, але з підвищеною готовністю до реагування на нестандартні події.

Як було повідомлено на нараді, в регіоні здійснено низку заходів для забезпечення стабільної життєдіяльності Вінниччини, а при виникненні загроз – готовності до реагування на них. 

Повернутись Створено: 20 травня 2014 року, 18:59 Переглядів: 1871

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація