Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Обговорення законопроекту «Про публічні консультації» в рамках круглого столу в Києві Роздрукувати

Керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко взяла участь в національному круглому столі «Публічні консультації в Україні: законодавче унормування», який відбувся 3 листопада 2016 року в місті Києві.

Захід був організований спільними зусиллями Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства юстиції України та Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

За участю представників центральних і місцевих органів влади, а також організацій громадянського суспільства були обговорені основні положення законопроекту про публічні консультації, зокрема порядок проведення консультацій з громадськістю під час розробки та прийняття рішень суб’єктами владних повноважень. Законопроект передбачає обов’язкові електронні консультації та публічні обговорення, які проводяться додатково до електронних консультацій. Разом з тим, вивчення громадської думки не визначено в проекті як окрему форму публічних консультацій.

Під час круглого столу були представлені висновки Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ та Європейського центру некомерційного права за результатами аналізу законопроекту про публічні консультації. За словами Заступника Координатора проектів ОБСЄ в Україні Джеффрі Ерліха, публічні консультації є одним з головних елементів демократії. «Це не дуже легкий законопроект, як може здатись на перший погляд, але я впевнений, що Уряд України зробить все для того, щоб він став дієвим інструментом прийняття владою якісних управлінських рішень», – відзначив Джеффрі Ерліх.

Тетяна Яременко також взяла участь в панельній дискусії щодо проблемних питань законопроекту, зокрема особливостей його застосування органами місцевого самоврядування.

Подання проекту для подальшого його обговорення в комітетах Верховної Ради України заплановано на січень 2017 року.

 

Повернутись Створено: 4 листопада 2016 року, 17:34 Переглядів: 1821

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація