Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Обговорення законопроекту «Про публічні консультації» в рамках круглого столу в Києві Роздрукувати

Керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко взяла участь в національному круглому столі «Публічні консультації в Україні: законодавче унормування», який відбувся 3 листопада 2016 року в місті Києві.

Захід був організований спільними зусиллями Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства юстиції України та Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

За участю представників центральних і місцевих органів влади, а також організацій громадянського суспільства були обговорені основні положення законопроекту про публічні консультації, зокрема порядок проведення консультацій з громадськістю під час розробки та прийняття рішень суб’єктами владних повноважень. Законопроект передбачає обов’язкові електронні консультації та публічні обговорення, які проводяться додатково до електронних консультацій. Разом з тим, вивчення громадської думки не визначено в проекті як окрему форму публічних консультацій.

Під час круглого столу були представлені висновки Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ та Європейського центру некомерційного права за результатами аналізу законопроекту про публічні консультації. За словами Заступника Координатора проектів ОБСЄ в Україні Джеффрі Ерліха, публічні консультації є одним з головних елементів демократії. «Це не дуже легкий законопроект, як може здатись на перший погляд, але я впевнений, що Уряд України зробить все для того, щоб він став дієвим інструментом прийняття владою якісних управлінських рішень», – відзначив Джеффрі Ерліх.

Тетяна Яременко також взяла участь в панельній дискусії щодо проблемних питань законопроекту, зокрема особливостей його застосування органами місцевого самоврядування.

Подання проекту для подальшого його обговорення в комітетах Верховної Ради України заплановано на січень 2017 року.

 

Повернутись Створено: 4 листопада 2016 року, 17:34 Переглядів: 1965

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація