23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Обговорення законопроекту «Про публічні консультації» в рамках круглого столу в Києві Роздрукувати

Керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко взяла участь в національному круглому столі «Публічні консультації в Україні: законодавче унормування», який відбувся 3 листопада 2016 року в місті Києві.

Захід був організований спільними зусиллями Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства юстиції України та Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

За участю представників центральних і місцевих органів влади, а також організацій громадянського суспільства були обговорені основні положення законопроекту про публічні консультації, зокрема порядок проведення консультацій з громадськістю під час розробки та прийняття рішень суб’єктами владних повноважень. Законопроект передбачає обов’язкові електронні консультації та публічні обговорення, які проводяться додатково до електронних консультацій. Разом з тим, вивчення громадської думки не визначено в проекті як окрему форму публічних консультацій.

Під час круглого столу були представлені висновки Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ та Європейського центру некомерційного права за результатами аналізу законопроекту про публічні консультації. За словами Заступника Координатора проектів ОБСЄ в Україні Джеффрі Ерліха, публічні консультації є одним з головних елементів демократії. «Це не дуже легкий законопроект, як може здатись на перший погляд, але я впевнений, що Уряд України зробить все для того, щоб він став дієвим інструментом прийняття владою якісних управлінських рішень», – відзначив Джеффрі Ерліх.

Тетяна Яременко також взяла участь в панельній дискусії щодо проблемних питань законопроекту, зокрема особливостей його застосування органами місцевого самоврядування.

Подання проекту для подальшого його обговорення в комітетах Верховної Ради України заплановано на січень 2017 року.

 

Повернутись Створено: 4 листопада 2016 року, 17:34 Переглядів: 1117

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація