Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Обговорено питання будівництва мосту Ямпіль – Косеуци з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Молдова в Україні Роздрукувати

3 вересня Вінниччину з офіційним візитом відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Молдова в Україні Руслан Болбочан. Участь у зустрічі взяли Почесний Консул Республіки Молдова у Вінниці Михайло Куницький, голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Сергій Борзов, заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький, директор департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко, начальник Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області Руслан Шевчук.

Присутні обговорили перспективи продовження двостороннього транскордонного співробітництва, поточного стану функціонування сорокських очисних споруд та будівництва мосту Ямпіль – Косеуци.

– Ми маємо гарні враження від відвідин міст Республіки Молдова, вдячні за запрошення на всі культурно-масові та соціальні заходи, які проводилися за участі двох сторін. Такі зустрічі давали нові поштовхи для впровадження нових спільних проєктів. Що стосується мостів між двома країнами на території Вінницької області, погоджуюся, їхнє відкриття дало можливість врегулювати малогабаритне вантажоперевезення та піший пасажиропотік, – зазначив голова обласної Ради Анатолій Олійник під час офіційної зустрічі. – Але, вже протягом шести років на міжнародному рівні піднімається питання будівництва мосту Ямпіль – Косеуци. Були проведені спільні наради за участі міністерств транспорту двох країн, спільні виїзди на місце, де планується будівництво, відбулися зустрічі прем’єрів Республіки Молдова і України, була створена двостороння робоча група з цього питання. Тож сподіваюся, що тема щодо мосту Ямпіль – Косеуци знову буде піднята на рівні двох держав. Адже таке будівництво буде спільним потужним економічним проєктом, який врахує міждержавні та навіть транснаціональні інтереси двох держав

– Такий проєкт, впевнений, принесе користь для двох країн та підкреслить значимість розвитку транспортної інфраструктури. Два роки тому було ініційовано проведення спільної наради за участі двох міністрів транспорту у Вінниці. Це була конструктивна зустріч, де обговорили подальші кроки реалізації проєкту. Нажаль, цей рік, пов'язаний з непростою епідеміологічною ситуацією, вніс свої корективи в наші плани щодо зустрічей. Я передам до Кишиніву прохання про прискорення розгляду цього питання та, можливо, проведення спільного засідання двох сторін в онлайн режимі. Я підкреслюю, що обидві сторони зацікавлені в будівництві мосту Ямпіль – Косеуци, – повідомив Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Молдова в Україні Руслан Болбочан.

Після обговорення питань подальшої співпраці, сторони обмінялися пам’ятними подарунками та зробили спільне фото.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 3 вересня 2020 року, 17:23 Переглядів: 650

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація