23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Обговорено питання щодо впровадження цифрового мовлення Роздрукувати

24 березня, за участі заступника голови обласної Ради Наталії Солейко, відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань розвитку демократії, гласності, свободи слова та інформаційного простору. В ході засідання члени комісії розглянули депутатське звернення народного депутата України, голови підкомітету з питань телебачення і радіомовлення Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації Миколи Княжицького щодо надання інформації про технічне покриття цифрової багатоканальної телемережі у Вінницькій області.

За інформацією представника Нацради України з питань телебачення і радіомовлення у Вінницькій області Вадима Мазурика, станом на березень нинішнього року, в наземній ефірній цифровій мережі нашої області (Т2) транслюються всі 32 канали. На території Вінниччини фахівцями ТОВ «Зеонбуд» (оператора цифрової мережі) було визначено 5 пунктів розташування цифрових передавачів (мультиплексів). Це міста: Вінниця, Погребище, Ямпіль, та села – Баланівка Бершадського району і Володимирка Шаргородського району.

Проте, реалізація програми цифрового мовлення виявила проблемні моменти. Передусім, йдеться про наявність «білих плям» на території області, в яких повністю, або частково спостерігається відсутність цифрового сигналу, що пов’язано із місцевим рельєфом. Це – місто Могилів-Подільський, низка населених пунктів Ямпільського району (Михайлівка, Кісниця, Цекинівка, Петрашівка, Качківка тощо).

Як зауважив Вадим Мазурик, запровадження цифрового мовлення породжує проблеми, вирішення яких слід шукати у різних площинах. Це стосується локальних мультиплексів, на кшталт мікроретрансляторів аналогового телебачення. Адже, не можна допускати ситуації, при якій великі міста та цілі райони області (25%) позбавлені цифрового мовлення .

Окрім того, процес запровадження цифрового телебачення має супроводжуватись якісним сервісним обслуговуванням.

 

Також проблемою є сприйняття сигналу теле- та радіоефіру у прикордонних районах (Ямпільському, Могилів-Подільському, Крижопільському, Томашпільському, Мурованокуриловецькому, Чернівецькому, Піщанському). Як приклад, мешканці міста Ямполя мають змогу переглядати до 10 телеканалів та слухати 8-10 радіочастот з Молдови та Румунії. Українських телеканалів на цій самій території вдвічі-втричі менше.

Враховуючи, що питання впровадження цифрового мовлення та захисту вітчизняного телерадіопростору у нашій області є нагальною потребою на загальнодержавному рівні, члени комісії вирішили: підготувати звернення стосовно цієї проблеми до Верховної Ради України та Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення.

Повернутись Створено: 24 березня 2014 року, 17:15 Переглядів: 1203

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація