Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Обговорено Положення про обласний фонд охорони навколишнього природного середовища Роздрукувати

25 березня відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони довкілля, раціонального використання надр під головуванням Олександра Яремчука. Для участі у роботі були запрошені заступник начальника Територіального управління  Держгірпромнагляду у  Вінницькій області -  Володимир Боковець, начальник Державної екологічної інспекції у Вінницькій області – Юрій Дубовий, заступник директора Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації – Ілля Дяконович, директор Департаменту регіонального економічного розвитку облдержадміністрації – Андрій Гижко, заступник директора Департаменту регіонального економічного розвитку облдержадміністрації – Надія Насіковська, перший заступник директора Департаменту регіонального економічного розвитку облдержадміністрації – Володимир Репей, заступник начальника Головного управління  Держземагентства  у Вінницькій області – Іван Пашкевич та заступник голови Громадської ради при обласній Раді-голова Комісії охорони довкілля і раціонального використання надр Громадської ради при обласній Раді – Олександр Мудрак.

Для розгляду членам комісії були запропоновані такі питання:

1. Про Положення про обласний фонд  охорони навколишнього природного середовища.

2. Про надання приватному підприємству ,,КОМПАНІЯ ,,ВОЛОДИМИРСЬКИЙ МАСИВ” гірничого відводу на промислову розробку Стадницького родовища цегельної сировини.

3. Про використання коштів обласного фонду охорони навколишнього  природного середовища за 2013 рік.

Стосовно першого питання, постійна комісія погодила проект рішення зі змінами, які були внесені Департаментом регіонального економічного розвитку облдержадміністрації. Депутати також підтримали пропозицію заступника голови Громадської ради при обласній Раді – голови Комісії охорони довкілля і раціонального використання надр Громадської ради при обласній Раді – Олександра Мудрака щодо включення його кандидатури до складу Конкурсної комісії обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

При розгляді питання щодо надання гірничого відводу на промислову розробку Стадницького родовища цегельної сировини, члени комісії поділилися враженнями від відвідування цього об’єкта напередодні. Також заслухати інформацію запрошених представників управлінь та департаментів облдержадміністрації та керівників цього підприємства і рекомендували розпочати рекультивацію раніше відпрацьованих земель. Адже, як зауважив заступник начальника Головного управління Держземагентства у Вінницькій області Іван Пашкевич, відповідно до статті 66 Земельного кодексу України, цю роботу необхідно буде виконати в повному об’ємі при оформлені земельної ділянки.

Постійна комісія розглянула планове питання щодо використання коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища за 2013 рік.

За інформацією Департаменту регіонального економічного розвитку облдержадміністрації, за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2013 році профінансовано 31 захід, серед яких: відновлення пам'ятника садово-паркового мистецтва місцевого значення „Мала Софіївка" у с.Лука-Мелешківська .Вінницького району; берегоукріплення двох ділянок р.Південний Буг та ділянки р.Згар на території Мізяківської сільської ради Калинівського району; будівництво сміттєсортувальної станції на полігоні твердих побутових відходів у м.Калинівка; будівництво міні - очисних споруд обласної лікарні відновного відділення дітей у м.Липовець; придбання сміттєвозів для комунальних служб Томашпільського, Тростянецького, Тиврівського районів; III етап будівництва мережі каналізації вулиць мікрорайону „Старе місто" у                        м. Вінниця; проведення реконструкції з інтенсифікацією процесів освітлення системи аерації аеротенків на КП „Вінницяоблводоканал”.

Члени комісії одноголосно прийняли рішення на наступному засіданні комісії розглянути питання про стан дотримання вимог бюджетного та природоохоронного законодавства при використанні коштів, виділених на природоохоронні заходи. 

Повернутись Створено: 25 березня 2014 року, 17:25 Переглядів: 1652

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація