Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Обговорено пропозиції щодо реформування галузі охорони здоров’я Вінниччини Роздрукувати

26 березня, за участі заступника голови обласної Ради Наталії Солейко, відбулось засідання робочої групи з питань розроблення пропозицій щодо реформування системи охорони здоров’я у Вінницькій області. В ході наради були обговорені проблемні питання реформування галузі, а також озвучені пропозиції щодо їхнього вирішення.

За інформацією представників робочої групи, в процесі структурної перебудови галузі було виявлено низку проблемних питань усіх рівнів (первинного, вторинного та третинного) надання медичної допомоги населенню. Серед головних – дефіцит коштів (що складає 104, 84 млн. грн.) у нарахуванні заробітної плати, придбанні медикаментів та обладнання, харчуванні, оплати різних послуг; недостатня робота щодо зміцнення матеріально-технічної бази закладів усіх рівнів надання медичної допомоги; незадовільний стан транспортних сполучень, що впливає на функціонування системи екстреної медичної допомоги та ін.

Для подолання проблемних моментів у функціонуванні первинної мережі закладів охорони здоров’я області та впровадженню інституту сімейного лікаря є продовження формування оптимальної мережі закладів первинного рівня надання медичної допомоги, створення мережі амбулаторій ЗПСМ, максимально наближених до місць проживання прикріпленого населення.

У вторинній ланці планується створення (у складі центральних районних лікарень, центральних міських та міських лікарень міст обласного значення) консультативно-діагностичних центрів.

Для вирішення питань третинного рівня передбачено оптимізацію ліжкового фонду, відповідно до потреби медичної допомоги; завершення оснащення новозбудованого хірургічного корпусу обласної лікарні ім. Пирогова; проведення реконструкції та капітального ремонту лікарень; зміцнення матеріально-технічної бази медичних закладів області.

Повернутись Створено: 27 березня 2014 року, 15:04 Переглядів: 951

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація