Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Обговорено пропозиції щодо реформування галузі охорони здоров’я Вінниччини Роздрукувати

26 березня, за участі заступника голови обласної Ради Наталії Солейко, відбулось засідання робочої групи з питань розроблення пропозицій щодо реформування системи охорони здоров’я у Вінницькій області. В ході наради були обговорені проблемні питання реформування галузі, а також озвучені пропозиції щодо їхнього вирішення.

За інформацією представників робочої групи, в процесі структурної перебудови галузі було виявлено низку проблемних питань усіх рівнів (первинного, вторинного та третинного) надання медичної допомоги населенню. Серед головних – дефіцит коштів (що складає 104, 84 млн. грн.) у нарахуванні заробітної плати, придбанні медикаментів та обладнання, харчуванні, оплати різних послуг; недостатня робота щодо зміцнення матеріально-технічної бази закладів усіх рівнів надання медичної допомоги; незадовільний стан транспортних сполучень, що впливає на функціонування системи екстреної медичної допомоги та ін.

Для подолання проблемних моментів у функціонуванні первинної мережі закладів охорони здоров’я області та впровадженню інституту сімейного лікаря є продовження формування оптимальної мережі закладів первинного рівня надання медичної допомоги, створення мережі амбулаторій ЗПСМ, максимально наближених до місць проживання прикріпленого населення.

У вторинній ланці планується створення (у складі центральних районних лікарень, центральних міських та міських лікарень міст обласного значення) консультативно-діагностичних центрів.

Для вирішення питань третинного рівня передбачено оптимізацію ліжкового фонду, відповідно до потреби медичної допомоги; завершення оснащення новозбудованого хірургічного корпусу обласної лікарні ім. Пирогова; проведення реконструкції та капітального ремонту лікарень; зміцнення матеріально-технічної бази медичних закладів області.

Повернутись Створено: 27 березня 2014 року, 15:04 Переглядів: 762

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація