Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Обговорено пропозиції щодо реформування галузі охорони здоров’я Вінниччини Роздрукувати

26 березня, за участі заступника голови обласної Ради Наталії Солейко, відбулось засідання робочої групи з питань розроблення пропозицій щодо реформування системи охорони здоров’я у Вінницькій області. В ході наради були обговорені проблемні питання реформування галузі, а також озвучені пропозиції щодо їхнього вирішення.

За інформацією представників робочої групи, в процесі структурної перебудови галузі було виявлено низку проблемних питань усіх рівнів (первинного, вторинного та третинного) надання медичної допомоги населенню. Серед головних – дефіцит коштів (що складає 104, 84 млн. грн.) у нарахуванні заробітної плати, придбанні медикаментів та обладнання, харчуванні, оплати різних послуг; недостатня робота щодо зміцнення матеріально-технічної бази закладів усіх рівнів надання медичної допомоги; незадовільний стан транспортних сполучень, що впливає на функціонування системи екстреної медичної допомоги та ін.

Для подолання проблемних моментів у функціонуванні первинної мережі закладів охорони здоров’я області та впровадженню інституту сімейного лікаря є продовження формування оптимальної мережі закладів первинного рівня надання медичної допомоги, створення мережі амбулаторій ЗПСМ, максимально наближених до місць проживання прикріпленого населення.

У вторинній ланці планується створення (у складі центральних районних лікарень, центральних міських та міських лікарень міст обласного значення) консультативно-діагностичних центрів.

Для вирішення питань третинного рівня передбачено оптимізацію ліжкового фонду, відповідно до потреби медичної допомоги; завершення оснащення новозбудованого хірургічного корпусу обласної лікарні ім. Пирогова; проведення реконструкції та капітального ремонту лікарень; зміцнення матеріально-технічної бази медичних закладів області.

Повернутись Створено: 27 березня 2014 року, 15:04 Переглядів: 823

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація