23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Обговорено заходи з підготовки та проведення літературно-мистецького свята “Русалка Дністрова” Роздрукувати

29 травня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань культури, духовності та історичної спадщини. У роботі комісії взяли участь заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, начальник управління культури і туризму облдержадміністрації Марія Скрипник, голова Єврорегіону “Дністер”, депутат обласної Ради Сергій Татусяк, голова обласної організації Національної спілки письменників України Михайло Каменюк, представники громадськості.

В ході засідання були розглянуті питання: «Про проведення III Міжнародного літературно – мистецького свята «Русалка Дністрова»; «Про упорядкування діяльності комунальної організації «Державний історико-культурний заповідник «Буша» в с. Буша Ямпільського району; «Звіт про роботу музеїв області з питань краєзнавства за 2013 рік та І квартал 2014 року»; «Про підготовку та відзначення 150 - річчя з дня народження Михайла Коцюбинського»; «Про звернення Вінницького обласного товариства політичних в’язнів, репресованих та їх дітей» та інші.

Найбільш активне обговорення серед членів комісії та запрошених відбулось під час розгляду першого питання.

За озвученою інформацією, ІІІ Міжнародне літературно-мистецьке свято «Русалка Дністрова» буде проводитись 20-22 червня в Могилів-Подільському, Ямпільському, Томашпільському та Мурованокуриловецькому районах.

Було внесено низку пропозицій щодо заходів з підготовки та проведення зазначеного свята.

Зокрема, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко запропонувала активніше залучати до участі у цьому заході студентську та учнівську молодь, що сприятиме духовному та культурному розвитку підростаючого покоління нашого краю. 

Повернутись Створено: 29 травня 2014 року, 17:52 Переглядів: 869

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація