23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Обговорили готовність до осінньо-зимового періоду 2017-2018 років Роздрукувати

На апаратній нараді голови облдержадміністрації говорили про стан підготовки області до осінньо-зимового періоду 2017-2018 років. Директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики і інфраструктури облдержадміністрації, депутат обласної Ради Сергій Волков поінформував присутніх про основні досягнення та недоліки у підготовці до сезону.

– Варто зауважити, що в галузі освіти підготовку до нового опалювального сезону виконано на 100%, в соціальних закладах - на 98,8%, житлово-комунальному господарстві – на 83%, тепловому господарстві – на 82%. Загалом, середній показник готовності області до опалювального сезону знаходиться на рівні 84%, – зазначив Сергій Волков.

Підготовчі роботи ведуться відповідно до встановлених графіків виконання. Стосовно розрахунків за житлово-комунальні послуги Сергій Волков повідомив, що бюджетні установи розрахувались на 96,7%, установи, що фінансуються з державного бюджету і обласного бюджету – на 91,4% і на 96,7% відповідно. В свою чергу,  установи, які фінансуються з місцевих бюджетів, перед початком нового опалювального сезону боргів не мають.

Наразі активно ведуться роботи із оснащення комерційними приладами обліку для теплової енергії багатоквартирних житлових будинків. На сьогодні показник виконання сягає 88,1%, а до початку опалювального сезону планують здійснити роботи на 97-98%.

Повернутись Створено: 5 вересня 2017 року, 13:04 Переглядів: 629

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація