Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Обговорили кандидатів до складу поліцейських комісій Роздрукувати

26 червня в сесійній залі обласної Ради відбулася зустріч стосовно обговорення кандидатур до складу поліцейських комісій Управління поліції охорони у Вінницькій області Національної поліції України та Патрульної поліції у місті Вінниці Департаменту патрульної поліції Національної поліції України.

Засідання пройшло під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника, за участі депутатів обласної Ради 7 скликання, начальника відділу кадрового забезпечення Управління поліції охорони у Вінницькій області Національної поліції України Олега Суркова, заступника командира батальйону патрульної поліції у місті Вінниці Департаменту патрульної поліції Національної поліції України Сергія Мельника, а також кандидатів, які претендують на членство в складі поліцейських комісій.

– Досвід формування подібних комісій у нас вже є, адже колись із залученням громадськості формували такі комісії при УМВС, – розпочав нараду Анатолій Олійник. – Тому ми йдемо шляхом, який відповідає всім нормам закону та всім необхідним нормативним документам.

Також Анатолій Дмитрович нагадав, що відповідно до Закону України «Про Національну поліцію» передбачено забезпечення прозорого добору (конкурсу) та просування по службі поліцейських на підставі об’єктивного оцінювання професійного рівня та особистих якостей кожного поліцейського, відповідності їх посаді, визначення перспективи службового використання в органах поліції утворюються постійні поліцейські комісії.

– У відповідності до частини третьої 51 статті Закону України «Про Національну поліцію» передбачено, що до складу поліцейської комісії територіальних органів поліції входять два представники громадськості, яких обирають відповідною обласною радою та які мають бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет, – зауважив Анатолій Дмитрович. 

До складу поліцейської комісії управління патрульної поліції у місті Вінниці Департаменту патрульної поліції Національної поліції України подало п’ять кандидатів. Cеред них – Андрій Гайдай, Вінницька філія громадської організації «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій»; Віталій Павловський, Громадська організація «Ревізія влади»; Сергій Павлюк, Всеукраїнська спілка учасників бойових дій в АТО «Побратими України»; Кандидатури Слишинського Ігоря та Олександра Макаревича подало громадське формування «Вінницька Варта».

До списку кандидатів про включення в склад поліцейської комісії Управління поліції охорони у Вінницькій області Національної поліції України увійшло чотири кандидати: Віталій Головчук, ініціатором подання клопотання на його кандидатуру виступила громадська організація «Комітет захисту прав»; Андрій Нечипорук, ініціатор клопотання – Благодійна організація «БФ «Об’єднання Волонтерів Вінниччини»; Сергій Павлюк – Всеукраїнська спілка учасників бойових дій в АТО «Побратими України» та Роман Шепітко – громадська Спілка «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО».

Кандидати, які були присутні на зустрічі, мали змогу виступити перед депутатами та коротко розповісти про свою діяльність та про мету входження до складу поліцейських комісій.

Після завершення всіх виступів керівник найвищого самоврядного органу Анатолій Олійник звернувся до депутатів з проханням у своїх фракціях напрацювати позиції та думки щодо кандидатів, які претендують на членство в складі поліцейських комісій.

– 30 червня на черговій сесії будемо приймати остаточне рішення, – підсумував Анатолій Дмитрович.

Повернутись Створено: 26 червня 2017 року, 17:22 Переглядів: 581

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація