23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Обговорили кандидатів до складу поліцейських комісій Роздрукувати

26 червня в сесійній залі обласної Ради відбулася зустріч стосовно обговорення кандидатур до складу поліцейських комісій Управління поліції охорони у Вінницькій області Національної поліції України та Патрульної поліції у місті Вінниці Департаменту патрульної поліції Національної поліції України.

Засідання пройшло під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника, за участі депутатів обласної Ради 7 скликання, начальника відділу кадрового забезпечення Управління поліції охорони у Вінницькій області Національної поліції України Олега Суркова, заступника командира батальйону патрульної поліції у місті Вінниці Департаменту патрульної поліції Національної поліції України Сергія Мельника, а також кандидатів, які претендують на членство в складі поліцейських комісій.

– Досвід формування подібних комісій у нас вже є, адже колись із залученням громадськості формували такі комісії при УМВС, – розпочав нараду Анатолій Олійник. – Тому ми йдемо шляхом, який відповідає всім нормам закону та всім необхідним нормативним документам.

Також Анатолій Дмитрович нагадав, що відповідно до Закону України «Про Національну поліцію» передбачено забезпечення прозорого добору (конкурсу) та просування по службі поліцейських на підставі об’єктивного оцінювання професійного рівня та особистих якостей кожного поліцейського, відповідності їх посаді, визначення перспективи службового використання в органах поліції утворюються постійні поліцейські комісії.

– У відповідності до частини третьої 51 статті Закону України «Про Національну поліцію» передбачено, що до складу поліцейської комісії територіальних органів поліції входять два представники громадськості, яких обирають відповідною обласною радою та які мають бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет, – зауважив Анатолій Дмитрович. 

До складу поліцейської комісії управління патрульної поліції у місті Вінниці Департаменту патрульної поліції Національної поліції України подало п’ять кандидатів. Cеред них – Андрій Гайдай, Вінницька філія громадської організації «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій»; Віталій Павловський, Громадська організація «Ревізія влади»; Сергій Павлюк, Всеукраїнська спілка учасників бойових дій в АТО «Побратими України»; Кандидатури Слишинського Ігоря та Олександра Макаревича подало громадське формування «Вінницька Варта».

До списку кандидатів про включення в склад поліцейської комісії Управління поліції охорони у Вінницькій області Національної поліції України увійшло чотири кандидати: Віталій Головчук, ініціатором подання клопотання на його кандидатуру виступила громадська організація «Комітет захисту прав»; Андрій Нечипорук, ініціатор клопотання – Благодійна організація «БФ «Об’єднання Волонтерів Вінниччини»; Сергій Павлюк – Всеукраїнська спілка учасників бойових дій в АТО «Побратими України» та Роман Шепітко – громадська Спілка «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО».

Кандидати, які були присутні на зустрічі, мали змогу виступити перед депутатами та коротко розповісти про свою діяльність та про мету входження до складу поліцейських комісій.

Після завершення всіх виступів керівник найвищого самоврядного органу Анатолій Олійник звернувся до депутатів з проханням у своїх фракціях напрацювати позиції та думки щодо кандидатів, які претендують на членство в складі поліцейських комісій.

– 30 червня на черговій сесії будемо приймати остаточне рішення, – підсумував Анатолій Дмитрович.

Повернутись Створено: 26 червня 2017 року, 17:22 Переглядів: 555

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація