Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Обговорили питання щодо функціонування Брацлавського коледжу Роздрукувати

Сьогодні, 25 червня, під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Ігоря Івасюка відбулася нарада щодо діяльності Брацлавського коледжу у майбутньому. Метою зустрічі було спільне обговорення з обласною Радою, облдержадміністрацією, Вінницьким Національним аграрним університетом та Брацлавським агроекономічним коледжем подальших кроків щодо функціонування закладу, нового набору студентів та випуску.   

Під час обговорення були присутні заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, Президент Вінницького Національного аграрного університету Григорій Калетник, члени вченої ради навчального закладу, заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації – начальник управління професійної освіти, інноватики та науки Валерій Бачинський, представники профспілок. Керівника Брацлавського агроекономічного коледжу Дмитра Рижманя та представників навчального закладу на нараді не було.

– Будь-яке питання має бути вирішене виключно в інтересах студентів та викладачів, – зазначив Ігор Івасюк. – У випадку ліквідації закладу – всі студенти зможуть продовжити навчання на таких самих спеціальностях, на яких навчаються,  вони це зможуть зробити у Немирівському аграрному коледжі і, можливо, в інших коледжах. Всім викладачам, без винятку, хто напише заяви для того, щоб перевестися до Немирова, таку можливість буде надано. У випадку створення у Брацлаві коледжу, як юридичної установи, аграрний університет готовий надати своє майно, землю, приміщення для того, щоб цей коледж міг працювати.

Ігор Дмитрович зауважив, що, якщо коледж буде створено та зареєстровано, як юридичну особу, то він змушений буде  пройти низку процедурних питань акредитації, ліцензування.

 – Це вже будуть питання того навчального закладу, який буде створено, але поки що такого рішення про створення немає, – сказав Ігор Івасюк.

Повернутись Створено: 25 червня 2018 року, 15:04
Оновлено: 25 червня 2018 року, 20:35
Переглядів: 1337

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація