Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Обговорили питання щодо функціонування Брацлавського коледжу Роздрукувати

Сьогодні, 25 червня, під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Ігоря Івасюка відбулася нарада щодо діяльності Брацлавського коледжу у майбутньому. Метою зустрічі було спільне обговорення з обласною Радою, облдержадміністрацією, Вінницьким Національним аграрним університетом та Брацлавським агроекономічним коледжем подальших кроків щодо функціонування закладу, нового набору студентів та випуску.   

Під час обговорення були присутні заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, Президент Вінницького Національного аграрного університету Григорій Калетник, члени вченої ради навчального закладу, заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації – начальник управління професійної освіти, інноватики та науки Валерій Бачинський, представники профспілок. Керівника Брацлавського агроекономічного коледжу Дмитра Рижманя та представників навчального закладу на нараді не було.

– Будь-яке питання має бути вирішене виключно в інтересах студентів та викладачів, – зазначив Ігор Івасюк. – У випадку ліквідації закладу – всі студенти зможуть продовжити навчання на таких самих спеціальностях, на яких навчаються,  вони це зможуть зробити у Немирівському аграрному коледжі і, можливо, в інших коледжах. Всім викладачам, без винятку, хто напише заяви для того, щоб перевестися до Немирова, таку можливість буде надано. У випадку створення у Брацлаві коледжу, як юридичної установи, аграрний університет готовий надати своє майно, землю, приміщення для того, щоб цей коледж міг працювати.

Ігор Дмитрович зауважив, що, якщо коледж буде створено та зареєстровано, як юридичну особу, то він змушений буде  пройти низку процедурних питань акредитації, ліцензування.

 – Це вже будуть питання того навчального закладу, який буде створено, але поки що такого рішення про створення немає, – сказав Ігор Івасюк.

Повернутись Створено: 25 червня 2018 року, 15:04
Оновлено: 25 червня 2018 року, 20:35
Переглядів: 1106

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація