Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Обговорили питання статусу учасника бойових дій для добровольців (ОНОВЛЕНО) Роздрукувати

10 листопада відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю за участі першого заступника голови обласної Ради Людмили Щербаківської.

Депутатами було розглянуто клопотання обласного Громадського Формування з Охорони Громадського Порядку та Державного Кордону «Самооборона Майдану» щодо визначення статусу та пільг учасникам добровольчих батальйонів, в тому числі, і медиків-волонтерів, парамедиків, госпітальних-волонтерів Майдану, АТО. Представник медичного батальйону «Госпітальєри» ДУК Йосип Кутасевич поінформував присутніх про існуючі проблеми добровольців щодо отримання статусу учасника бойових дій.

Начальник відділу допомоги учасникам АТО Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Андрій Грачов надав роз’яснення щодо вирішення вищезазначеного питання.

Порядок надання статусу учасника бойових дій визначений постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року №413. Згідно з пунктом 5 цього порядку, рішення про надання статусу приймається лише комісіями з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій, утвореними в Міністерстві оборони, МВС, Національній гвардії, СБУ, Службі зовнішньої розвідки, Адміністрації Держприкордонслужби, Адміністрації Держспецтрансслужби, Генеральній прокуратурі, Управлінні державної охорони, Адміністрації Держспецзв’язку, ДСНС, ДПтС. При виникненні спірних питань, які потребують міжвідомчого регулювання, рішення приймає міжвідомча комісія з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій та виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера. Таку комісію створює Державна служба у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної організації.

З протоколом та висновками 12-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 10 листопада 2016 року, 12:23 Переглядів: 580

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація