26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Обговорили пропозиції щодо адміністративно-територіального устрою Вінниччини Роздрукувати

Заступник голови обласної ради Михайло Кременюк взяв участь в засіданні міжвідомчої регіональної групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів області, яка відбулась сьогодні, 4 вересня, в приміщенні обласної Ради.

 У рамках заходу заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Інесса Ратушняк презентувала проєктну модель адміністративно-територіального устрою області базового та районного рівня, напрацьовану за результатами роботи групи.

Керівники структурних підрозділів, профільних  департаментів та представники громад обговорили основні питання та пропозиції щодо формування територій нашої області. За словами заступника голови облдержадміністрації Олександра Крученюка, попередні зустрічі з очільниками «спірних» районів та громад лягли в основу даних пропозицій, які будуть запропоновані офіційному Києву.

Днями  ця модель адміністративно-територіального устрою  Вінниччини буде розглядатись в Міністерстві регіонального розвитку, – сказав Олександр Крученюк.

Він також зазначив, що зволікати немає часу, бо більшість областей України вже прийняли Перспективний план.

У нас  є рішення тільки по 17 районах. Нагадаю, що по 10-ти  –  депутати на сесії обласної Ради згоди не дійшли.  Наразі підготовлений проект закону, відповідно до якого обласні ради не будуть затверджувати перспективні плани, а ці повноваження  візьме на себе Міністерство регіональної  розвитку, –  підкреслив Олександр Крученюк.

Директор Вінницького відокремленого підрозділу «Центр розвитку місцевого самоврядування» Олег Левченко зазначив, що запропонована  модель нового адміністративно-територіального устрою є робочою.

Документ – дорадчий. Це не означає, що його приймуть таким , який він є. Розробляючи його, ми першочергово брали до уваги те, що вже створено.  Руйнувати те, у  що вже вкладені гроші державою – не розумно. А тим більше, що  створені  освітні та медичні компоненти. А також ті, хто вже почав об’єднуватись, ми підтримуємо, – зауважив Олег Левченко.

Результатом засідання міжвідомчої регіональної групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів області  стало ухвалення моделі адміністративно-територіального устрою  Вінниччини, яка складатиметься із 64 ОТГ.

Так, у Барському районі пропонують створити 3ОТГ: Барську, Копайгородську та Ялтушківську. В Бершадському -2ОТГ: Бершадську і Джулинську, а у Вінницькому-5ОТГ: Вінницьку , Якушинецьку, Стрижавську, Вороновицьку, Лука-Мелешківську.

У Гайсинському – 4 ОТГ:Гайсинську, Кунківську, Краснопільську, Ладижинську. У Жмеринському районі - 3 ОТГ: Жмеринську, Браїлівську, Северинівську, Іллінецький- 2ОТГ: Іллінецьку і Дашівську. Калинівський – 2ОТГ:Калинівську і Іванівську. Козятинський-4ОТГ:Козятинську, Глуховецьку, Махнівську, Самгородоцьку. Крижопільський -2ОТГ: Крижопільську та Городківську. Липовецький -3ОТГ:Липовецьку, Росошанську та Турбівську. Літинський - 1 ОТГ: Літинську. Могилів-Подільський -3ОТГ: Могилів- Подільську, Вендичанську та Яришівську. Мурованокуриловецький – 1ОТГ: Мурованокуриловецьку. Немирівський -4ОТГ: Немирівську, Ковалівську, Ситковецьку та Брацлавську. Оратівський -1ОТГ:Оратівську. Піщанський -2ОТГ: Піщанську ,Студенянську. Погребищенський- 1ОТГ: Погребищенську. Теплицький – 2 ОТГ: Теплицьку  та Соболівську.Тиврівський-2ОТГ: Тиврівську та Гніванську. Томашпільський-2ОТГ: Томашпільську та Вапнярську. Тростянецькому-2ОТГ: Тростянецьку та Ободівська.Тульчинський-2ОТГ: Тульчинська та Шпиківська. Хмільницькому-3ОТГ:Хмільницьку, Жданівську та Уланівську. Чернівецькому- 2ОТГ:Чернівецьку та Бабчинецьку.Чечельницькому-2ОТГ: Чечельницьку та Ольгопільську. Шаргородському-3ОТГ:Шаргородську, Мурафську, Джуринську. Ямпільському – 1ТГ: Ямпільську.

Повернутись Створено: 4 вересня 2019 року, 16:37 Переглядів: 442

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація