Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Обговорили пропозиції з перепроектування частини приміщення облради Роздрукувати

4 жовтня під головуванням Андрія Вигонюка відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності. Участь у роботі комісії взяла перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська.

Члени комісії розглянули 15 питань порядку денного, серед яких три проекти рішень та ряд звернень щодо порушення клопотання перед Верховною Радою України про нагородження Почесною грамотою та Грамотою Верховної Ради України ліквідаторів та учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Комісією погодженні всі запропоновані кандидатури та рекомендовано голові обласної Ради підписати відповідні розпорядження.

 Також на засіданні члени комісії обговорили пропозиції по перепроектуванню лівої частини першого поверху приміщення облради з її пристосуванням  для ефективної роботи депутатського корпусу, постійних комісій та працівників обласної Ради.

Розгляд питання порядку денного «Про виконання норм Закону України «Про очищення влади» у Вінницькій області» запропоновано перенести на наступне засідання комісії і розглянути за участі доповідача від Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.

Обговорення інших питань відбулося за участі представників громадськості та засобів масової інформації.

За підсумками роботи членами комісії були прийняті відповідні рішення, детальніше з якими можна ознайомитися в протоколі та висновках постійної комісії на офіційному сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 4 жовтня 2016 року, 16:56 Переглядів: 688

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація