Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Обговорили пропозиції з перепроектування частини приміщення облради Роздрукувати

4 жовтня під головуванням Андрія Вигонюка відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності. Участь у роботі комісії взяла перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська.

Члени комісії розглянули 15 питань порядку денного, серед яких три проекти рішень та ряд звернень щодо порушення клопотання перед Верховною Радою України про нагородження Почесною грамотою та Грамотою Верховної Ради України ліквідаторів та учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Комісією погодженні всі запропоновані кандидатури та рекомендовано голові обласної Ради підписати відповідні розпорядження.

 Також на засіданні члени комісії обговорили пропозиції по перепроектуванню лівої частини першого поверху приміщення облради з її пристосуванням  для ефективної роботи депутатського корпусу, постійних комісій та працівників обласної Ради.

Розгляд питання порядку денного «Про виконання норм Закону України «Про очищення влади» у Вінницькій області» запропоновано перенести на наступне засідання комісії і розглянути за участі доповідача від Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.

Обговорення інших питань відбулося за участі представників громадськості та засобів масової інформації.

За підсумками роботи членами комісії були прийняті відповідні рішення, детальніше з якими можна ознайомитися в протоколі та висновках постійної комісії на офіційному сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 4 жовтня 2016 року, 16:56 Переглядів: 800

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація