Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Обговорили пропозиції з перепроектування частини приміщення облради Роздрукувати

4 жовтня під головуванням Андрія Вигонюка відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності. Участь у роботі комісії взяла перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська.

Члени комісії розглянули 15 питань порядку денного, серед яких три проекти рішень та ряд звернень щодо порушення клопотання перед Верховною Радою України про нагородження Почесною грамотою та Грамотою Верховної Ради України ліквідаторів та учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Комісією погодженні всі запропоновані кандидатури та рекомендовано голові обласної Ради підписати відповідні розпорядження.

 Також на засіданні члени комісії обговорили пропозиції по перепроектуванню лівої частини першого поверху приміщення облради з її пристосуванням  для ефективної роботи депутатського корпусу, постійних комісій та працівників обласної Ради.

Розгляд питання порядку денного «Про виконання норм Закону України «Про очищення влади» у Вінницькій області» запропоновано перенести на наступне засідання комісії і розглянути за участі доповідача від Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.

Обговорення інших питань відбулося за участі представників громадськості та засобів масової інформації.

За підсумками роботи членами комісії були прийняті відповідні рішення, детальніше з якими можна ознайомитися в протоколі та висновках постійної комісії на офіційному сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 4 жовтня 2016 року, 16:56 Переглядів: 625

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація