Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Обговорили результати реалізації програми EGAP Роздрукувати

17 травня відбулася зустріч з представниками Фонду Східна Європа щодо реалізації швейцарсько-української програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади». Зустріч проходила під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка, також присутні були депутат обласної Ради, заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради Сергій Лановик, заступник Вінницького міського голови Сергій Тимощук, а також представники профільних департаментів облдержадміністрації та міської ради.

Зустріч проведено з метою обговорення результатів виконання домовленостей, що були передбачені Меморандумом про співпрацю в рамках реалізації проекту «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади». Нагадаємо, що зазначений документ було підписано 10 червня 2015 року між Вінницькою облдержадміністрацією, Вінницькою обласною Радою, Вінницькою міською радою та Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа».

EGAP – це нова спільна програма Державного агентства з питань електронного урядування України та Швейцарського бюро співробітництва, що фінансується Швейцарською Конфедерацією. Програма EGAP, що реалізовується з 2015-2019 рр., спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій, які допомагають вдосконалити якість врядування, покращити взаємодію влади і громадян та сприяють соціальним інноваціям в Україні.

Із напрацюваннями, які має Вінницька область в рамках виконання Меморандуму, представників Фонду Східна Європа ознайомив перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко.

– З урядом Швейцарії, в рамках різних програм, ми працюємо вже 9 років, – розповів присутнім Андрій Гижко. – Хочу сказати, що з проектом EGAP мені особисто дуже подобається працювати з багатьох причин, адже, по-перше, це нове, цікаве, це ноу-хау. По-друге, ця програма охоплює більшу частину Вінницької області. Ми можемо з гордістю сказати, що місто Вінниця – піонер в Україні з електронного урядування. Півтора року тому, коли ми підписали Меморандум із Фондом Східної Європи, це була цілина, «неоране поле». Приємно, що за ці півтора роки у нас вибудувалася системна співпраця. З’явилася система «Електронна Вінниччина», в розробці якої важливу роль відіграли експерти, що працювали в рамках програми EGAP. Вагомим чинником співпраці стало і те, що проаналізовано адміністративні послуги, які надають органи влади. І зараз ми хочемо, аби всі послуги були уніфіковані з точки зору документів та термінів їх подачі.

Також Андрій Петрович розповів і про те, що на базі Центру підвищення кваліфікації державних службовців, керівників державних підприємств, установ і організацій Вінницької області регулярно проводяться різноманітні семінари та тренінги для державних службовців і працівників органів місцевого самоврядування.

Повернутись Створено: 17 травня 2017 року, 15:14 Переглядів: 611

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація