Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Обговорили результати реалізації програми EGAP Роздрукувати

17 травня відбулася зустріч з представниками Фонду Східна Європа щодо реалізації швейцарсько-української програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади». Зустріч проходила під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка, також присутні були депутат обласної Ради, заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради Сергій Лановик, заступник Вінницького міського голови Сергій Тимощук, а також представники профільних департаментів облдержадміністрації та міської ради.

Зустріч проведено з метою обговорення результатів виконання домовленостей, що були передбачені Меморандумом про співпрацю в рамках реалізації проекту «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади». Нагадаємо, що зазначений документ було підписано 10 червня 2015 року між Вінницькою облдержадміністрацією, Вінницькою обласною Радою, Вінницькою міською радою та Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа».

EGAP – це нова спільна програма Державного агентства з питань електронного урядування України та Швейцарського бюро співробітництва, що фінансується Швейцарською Конфедерацією. Програма EGAP, що реалізовується з 2015-2019 рр., спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій, які допомагають вдосконалити якість врядування, покращити взаємодію влади і громадян та сприяють соціальним інноваціям в Україні.

Із напрацюваннями, які має Вінницька область в рамках виконання Меморандуму, представників Фонду Східна Європа ознайомив перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко.

– З урядом Швейцарії, в рамках різних програм, ми працюємо вже 9 років, – розповів присутнім Андрій Гижко. – Хочу сказати, що з проектом EGAP мені особисто дуже подобається працювати з багатьох причин, адже, по-перше, це нове, цікаве, це ноу-хау. По-друге, ця програма охоплює більшу частину Вінницької області. Ми можемо з гордістю сказати, що місто Вінниця – піонер в Україні з електронного урядування. Півтора року тому, коли ми підписали Меморандум із Фондом Східної Європи, це була цілина, «неоране поле». Приємно, що за ці півтора роки у нас вибудувалася системна співпраця. З’явилася система «Електронна Вінниччина», в розробці якої важливу роль відіграли експерти, що працювали в рамках програми EGAP. Вагомим чинником співпраці стало і те, що проаналізовано адміністративні послуги, які надають органи влади. І зараз ми хочемо, аби всі послуги були уніфіковані з точки зору документів та термінів їх подачі.

Також Андрій Петрович розповів і про те, що на базі Центру підвищення кваліфікації державних службовців, керівників державних підприємств, установ і організацій Вінницької області регулярно проводяться різноманітні семінари та тренінги для державних службовців і працівників органів місцевого самоврядування.

Повернутись Створено: 17 травня 2017 року, 15:14 Переглядів: 724

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація