23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Обговорили результати реалізації програми EGAP Роздрукувати

17 травня відбулася зустріч з представниками Фонду Східна Європа щодо реалізації швейцарсько-української програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади». Зустріч проходила під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка, також присутні були депутат обласної Ради, заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради Сергій Лановик, заступник Вінницького міського голови Сергій Тимощук, а також представники профільних департаментів облдержадміністрації та міської ради.

Зустріч проведено з метою обговорення результатів виконання домовленостей, що були передбачені Меморандумом про співпрацю в рамках реалізації проекту «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади». Нагадаємо, що зазначений документ було підписано 10 червня 2015 року між Вінницькою облдержадміністрацією, Вінницькою обласною Радою, Вінницькою міською радою та Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа».

EGAP – це нова спільна програма Державного агентства з питань електронного урядування України та Швейцарського бюро співробітництва, що фінансується Швейцарською Конфедерацією. Програма EGAP, що реалізовується з 2015-2019 рр., спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій, які допомагають вдосконалити якість врядування, покращити взаємодію влади і громадян та сприяють соціальним інноваціям в Україні.

Із напрацюваннями, які має Вінницька область в рамках виконання Меморандуму, представників Фонду Східна Європа ознайомив перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко.

– З урядом Швейцарії, в рамках різних програм, ми працюємо вже 9 років, – розповів присутнім Андрій Гижко. – Хочу сказати, що з проектом EGAP мені особисто дуже подобається працювати з багатьох причин, адже, по-перше, це нове, цікаве, це ноу-хау. По-друге, ця програма охоплює більшу частину Вінницької області. Ми можемо з гордістю сказати, що місто Вінниця – піонер в Україні з електронного урядування. Півтора року тому, коли ми підписали Меморандум із Фондом Східної Європи, це була цілина, «неоране поле». Приємно, що за ці півтора роки у нас вибудувалася системна співпраця. З’явилася система «Електронна Вінниччина», в розробці якої важливу роль відіграли експерти, що працювали в рамках програми EGAP. Вагомим чинником співпраці стало і те, що проаналізовано адміністративні послуги, які надають органи влади. І зараз ми хочемо, аби всі послуги були уніфіковані з точки зору документів та термінів їх подачі.

Також Андрій Петрович розповів і про те, що на базі Центру підвищення кваліфікації державних службовців, керівників державних підприємств, установ і організацій Вінницької області регулярно проводяться різноманітні семінари та тренінги для державних службовців і працівників органів місцевого самоврядування.

Повернутись Створено: 17 травня 2017 року, 15:14 Переглядів: 591

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація