Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Обірвався земний шлях Героя України Анатолія Пачевського Роздрукувати

30 серпня зупинилося серце мудрої та відомої на Вінниччині  людини – Героя  України, директора приватного підприємства «Радівське» Анатолія Пачевського.

Народився Анатолій Мартинович Пачевський 31 серпня  1939 року в селі Борсків, Тиврівського району, Вінницької області.

Свій трудовий шлях розпочав 1957 року на посаді завідувача тваринництва у місцевому колгоспі с. Радівка. З 1960 по 1965 рр. навчався в Українській сільськогосподарській академії на факультеті механізації сільського господарства за спеціальністю інженер-механік.

У період з 1965 по 1969 роки працював у колгоспі с. Радівка інженером-механіком і за сумісництвом – секретарем парторганізації. Довгий час (1969 – 1976 рр.) керував колгоспом у с. Дружне, Калинівського району, а з 1976 по 1986 рр. працював головним інженером.

З 1986 по 1990 рр. займав посаду секретаря парткому, 1990 року став головою колгоспу в с. Радівка, з 1992 р. – очолив місцеве КСП. з 2000 року став керівником приватно-орендного сільськогосподарського підприємства «Радівське», з 2005 року був незмінним директором приватного підприємства «Радівське» з виробництва сільськогосподарської продукції.

Анатолій Пачевський неодноразово обирався депутатом Вінницької обласної Ради.

За свою наполегливу та самовіддану працю нагороджений Орденом Дружби народів, Орденом князя Ярослава Мудрого V ст., Орденом Святого князя Володимира Великого.

За визначні трудові досягнення Анатолій Пачевський 13.11.2002 року отримав найвищу ступінь відзнаки – звання Герой України з врученням ордена Держави.

Також нагороджений відзнаками Президента України – ювілейною медаллю «20 років Незалежності України» та ювілейною медаллю «25 років Незалежності України».

Анатолій Пачевський був компетентним керівником, надзвичайно працьовитою, наполегливою, енергійною, порядною та щирою людиною.

Світла і добра пам’ять про Анатолія Мартиновича надовго залишиться в серцях багатьох людей.

Висловлюємо глибокий сум та співчуття рідним і близьким Анатолія Пачевського – шанованої в області та в Україні людини.

Повернутись Створено: 30 серпня 2017 року, 17:06 Переглядів: 1495

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація