23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Обірвався земний шлях Героя України Анатолія Пачевського Роздрукувати

30 серпня зупинилося серце мудрої та відомої на Вінниччині  людини – Героя  України, директора приватного підприємства «Радівське» Анатолія Пачевського.

Народився Анатолій Мартинович Пачевський 31 серпня  1939 року в селі Борсків, Тиврівського району, Вінницької області.

Свій трудовий шлях розпочав 1957 року на посаді завідувача тваринництва у місцевому колгоспі с. Радівка. З 1960 по 1965 рр. навчався в Українській сільськогосподарській академії на факультеті механізації сільського господарства за спеціальністю інженер-механік.

У період з 1965 по 1969 роки працював у колгоспі с. Радівка інженером-механіком і за сумісництвом – секретарем парторганізації. Довгий час (1969 – 1976 рр.) керував колгоспом у с. Дружне, Калинівського району, а з 1976 по 1986 рр. працював головним інженером.

З 1986 по 1990 рр. займав посаду секретаря парткому, 1990 року став головою колгоспу в с. Радівка, з 1992 р. – очолив місцеве КСП. з 2000 року став керівником приватно-орендного сільськогосподарського підприємства «Радівське», з 2005 року був незмінним директором приватного підприємства «Радівське» з виробництва сільськогосподарської продукції.

Анатолій Пачевський неодноразово обирався депутатом Вінницької обласної Ради.

За свою наполегливу та самовіддану працю нагороджений Орденом Дружби народів, Орденом князя Ярослава Мудрого V ст., Орденом Святого князя Володимира Великого.

За визначні трудові досягнення Анатолій Пачевський 13.11.2002 року отримав найвищу ступінь відзнаки – звання Герой України з врученням ордена Держави.

Також нагороджений відзнаками Президента України – ювілейною медаллю «20 років Незалежності України» та ювілейною медаллю «25 років Незалежності України».

Анатолій Пачевський був компетентним керівником, надзвичайно працьовитою, наполегливою, енергійною, порядною та щирою людиною.

Світла і добра пам’ять про Анатолія Мартиновича надовго залишиться в серцях багатьох людей.

Висловлюємо глибокий сум та співчуття рідним і близьким Анатолія Пачевського – шанованої в області та в Україні людини.

Повернутись Створено: 30 серпня 2017 року, 17:06 Переглядів: 1443

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація