Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Обірвався земний шлях Героя України Анатолія Пачевського Роздрукувати

30 серпня зупинилося серце мудрої та відомої на Вінниччині  людини – Героя  України, директора приватного підприємства «Радівське» Анатолія Пачевського.

Народився Анатолій Мартинович Пачевський 31 серпня  1939 року в селі Борсків, Тиврівського району, Вінницької області.

Свій трудовий шлях розпочав 1957 року на посаді завідувача тваринництва у місцевому колгоспі с. Радівка. З 1960 по 1965 рр. навчався в Українській сільськогосподарській академії на факультеті механізації сільського господарства за спеціальністю інженер-механік.

У період з 1965 по 1969 роки працював у колгоспі с. Радівка інженером-механіком і за сумісництвом – секретарем парторганізації. Довгий час (1969 – 1976 рр.) керував колгоспом у с. Дружне, Калинівського району, а з 1976 по 1986 рр. працював головним інженером.

З 1986 по 1990 рр. займав посаду секретаря парткому, 1990 року став головою колгоспу в с. Радівка, з 1992 р. – очолив місцеве КСП. з 2000 року став керівником приватно-орендного сільськогосподарського підприємства «Радівське», з 2005 року був незмінним директором приватного підприємства «Радівське» з виробництва сільськогосподарської продукції.

Анатолій Пачевський неодноразово обирався депутатом Вінницької обласної Ради.

За свою наполегливу та самовіддану працю нагороджений Орденом Дружби народів, Орденом князя Ярослава Мудрого V ст., Орденом Святого князя Володимира Великого.

За визначні трудові досягнення Анатолій Пачевський 13.11.2002 року отримав найвищу ступінь відзнаки – звання Герой України з врученням ордена Держави.

Також нагороджений відзнаками Президента України – ювілейною медаллю «20 років Незалежності України» та ювілейною медаллю «25 років Незалежності України».

Анатолій Пачевський був компетентним керівником, надзвичайно працьовитою, наполегливою, енергійною, порядною та щирою людиною.

Світла і добра пам’ять про Анатолія Мартиновича надовго залишиться в серцях багатьох людей.

Висловлюємо глибокий сум та співчуття рідним і близьким Анатолія Пачевського – шанованої в області та в Україні людини.

Повернутись Створено: 30 серпня 2017 року, 17:06 Переглядів: 1752

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація