Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Облаштовано двокімнатну квартиру для лікаря сільської амбулаторії Роздрукувати

У селі Бережани Калинівського району в 2016 році відбулась реорганізація фельдшарсько-акушерського пункту в амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Здійснено капітальний ремонт приміщення, частково утеплено фасад, замінено покрівлю, вікна, двері на енергозберігаючі, облаштовано 2-кімнатну квартиру для лікаря.   

– У 2017 році ми виграли і реалізували такий проект в рамках обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад як «Тепло і затишок – запорука здоров’я». завдяки цьому провели капітальний ремонт з утеплення фасаду будівлі амбулаторії, – розповідає завідуюча амбулаторією села Бережани Оксана Гуменчук. – А вже у 2018 продовжили капітальний ремонт з утепленню фасаду будівлі у рамках виграного проекту «Завершення утеплення фасаду амбулаторії –  шлях до успішного впровадження медичної реформи».

На базі амбулаторії діє стаціонар денного перебування, є аптека. З серпня 2018 року працює сімейний лікар, яка обслуговує дві дільниці у селах  Бережани і Писарівка.

У селі Бережани проживає 1200 жителів. Нагадаємо, що з 2012 року  в межах  обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад переможцями визнано 11 проектів, що були подані громадою. Серед них – сучасний спортивний та дитячий майданчик, утеплення фасаду амбулаторії, вуличне освітлення, ремонт покрівлі, опалення в будинку культури та інше. Громада також брала участь в міжнародних конкурсах. Загалом отримали 20 перемог в грантових конкурсах.

– Під час проведення обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад відбувається формульний розподіл коштів для проектів-переможців, – говорить голова обласної Ради Анатолій Олійник. – Район додатково додає співфінансування для того, щоб вирішувати проблеми населених пунктів. Калинівський район має в усіх населених пунктах реалізовані проекти. Цьогоріч подано більше 800 проектів на конкурс, це найбільша кількість за 16 років, відколи триває конкурс.

Повернутись Створено: 20 березня 2019 року, 12:44 Переглядів: 519

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація