Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Облаштовано двокімнатну квартиру для лікаря сільської амбулаторії Роздрукувати

У селі Бережани Калинівського району в 2016 році відбулась реорганізація фельдшарсько-акушерського пункту в амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Здійснено капітальний ремонт приміщення, частково утеплено фасад, замінено покрівлю, вікна, двері на енергозберігаючі, облаштовано 2-кімнатну квартиру для лікаря.   

– У 2017 році ми виграли і реалізували такий проект в рамках обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад як «Тепло і затишок – запорука здоров’я». завдяки цьому провели капітальний ремонт з утеплення фасаду будівлі амбулаторії, – розповідає завідуюча амбулаторією села Бережани Оксана Гуменчук. – А вже у 2018 продовжили капітальний ремонт з утепленню фасаду будівлі у рамках виграного проекту «Завершення утеплення фасаду амбулаторії –  шлях до успішного впровадження медичної реформи».

На базі амбулаторії діє стаціонар денного перебування, є аптека. З серпня 2018 року працює сімейний лікар, яка обслуговує дві дільниці у селах  Бережани і Писарівка.

У селі Бережани проживає 1200 жителів. Нагадаємо, що з 2012 року  в межах  обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад переможцями визнано 11 проектів, що були подані громадою. Серед них – сучасний спортивний та дитячий майданчик, утеплення фасаду амбулаторії, вуличне освітлення, ремонт покрівлі, опалення в будинку культури та інше. Громада також брала участь в міжнародних конкурсах. Загалом отримали 20 перемог в грантових конкурсах.

– Під час проведення обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад відбувається формульний розподіл коштів для проектів-переможців, – говорить голова обласної Ради Анатолій Олійник. – Район додатково додає співфінансування для того, щоб вирішувати проблеми населених пунктів. Калинівський район має в усіх населених пунктах реалізовані проекти. Цьогоріч подано більше 800 проектів на конкурс, це найбільша кількість за 16 років, відколи триває конкурс.

Повернутись Створено: 20 березня 2019 року, 12:44 Переглядів: 667

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація