23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Облаштовано двокімнатну квартиру для лікаря сільської амбулаторії Роздрукувати

У селі Бережани Калинівського району в 2016 році відбулась реорганізація фельдшарсько-акушерського пункту в амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Здійснено капітальний ремонт приміщення, частково утеплено фасад, замінено покрівлю, вікна, двері на енергозберігаючі, облаштовано 2-кімнатну квартиру для лікаря.   

– У 2017 році ми виграли і реалізували такий проект в рамках обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад як «Тепло і затишок – запорука здоров’я». завдяки цьому провели капітальний ремонт з утеплення фасаду будівлі амбулаторії, – розповідає завідуюча амбулаторією села Бережани Оксана Гуменчук. – А вже у 2018 продовжили капітальний ремонт з утепленню фасаду будівлі у рамках виграного проекту «Завершення утеплення фасаду амбулаторії –  шлях до успішного впровадження медичної реформи».

На базі амбулаторії діє стаціонар денного перебування, є аптека. З серпня 2018 року працює сімейний лікар, яка обслуговує дві дільниці у селах  Бережани і Писарівка.

У селі Бережани проживає 1200 жителів. Нагадаємо, що з 2012 року  в межах  обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад переможцями визнано 11 проектів, що були подані громадою. Серед них – сучасний спортивний та дитячий майданчик, утеплення фасаду амбулаторії, вуличне освітлення, ремонт покрівлі, опалення в будинку культури та інше. Громада також брала участь в міжнародних конкурсах. Загалом отримали 20 перемог в грантових конкурсах.

– Під час проведення обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад відбувається формульний розподіл коштів для проектів-переможців, – говорить голова обласної Ради Анатолій Олійник. – Район додатково додає співфінансування для того, щоб вирішувати проблеми населених пунктів. Калинівський район має в усіх населених пунктах реалізовані проекти. Цьогоріч подано більше 800 проектів на конкурс, це найбільша кількість за 16 років, відколи триває конкурс.

Повернутись Створено: 20 березня 2019 року, 12:44 Переглядів: 483

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація