Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Облаштування робочих місць для людей з інвалідністю – на контролі обласної Ради Роздрукувати

28 лютого голова обласної Ради Анатолій Олійник зустрівся із заступником директора підприємства об’єднання громадян «Вінницьке учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих (УТОС)», переможцем змагань з дзюдо паралімпійського руху України серед спортсменів з вадами зору Костянтином Ільніцьким та його помічником Георгієм Стороженком.

Під час зустрічі Анатолій Дмитрович привітав спортсмена із перемогою в чемпіонаті України з дзюдо серед спортсменів з вадами зору (18-19 лютого 2017 року у м. Рівному), побажав успіхів та нових досягнень у змаганнях.

Костянтин Ільніцький, в свою чергу, поінформував про діяльність «УТОСУ», зокрема, розповів про те, що на підприємстві зайнято близько 270 працівників, в тому числі, з вадами зору – інваліди дитинства, праці, війни та армії. Незважаючи на важку долю буденного життя, ці люди займають активну життєву позицію – плідно працюють на виробництві, займаються спортом, беруть участь у художній самодіяльності.

– Хочеться звернути увагу влади на інваспорт, адже на сьогоднішній день український паралімпійський спорт посів третє місце в світі, тому дозвілля і сама організація спорту дуже важливі не тільки для нас, незрячих, а й для всіх інших категорій громадян, – зазначив Костянтин Ільніцький. – У спортивних досягненнях людина з інвалідністю самостверджується, тому реабілітація та подальша її інтеграція у суспільство – це дуже гостре питання.

Представники учбово-виробничого підприємства об’єднання громадян озвучили проблему, з якою прийшли до голови обласної Ради. Зокрема, вони попросили сприяння керівництва у придбанні автомобіля, меблів для облаштування робочих місць для людей з інвалідністю та надання іншої посильної допомоги, в зв’язку з вкрай важким фінансово-економічним станом, в якому наразі знаходиться підприємство.

– На мій погляд, держава має займатися тим, щоб людина з обмеженими можливостями могла себе почувати комфортно в соціумі, – прокоментував голова обласної Ради Анатолій Олійник. – Але питання, з якими ви звернулися щодо проблематики інваспорту, дуже важливі. Я даю доручення протягом найближчого часу детально їх опрацювати і особисто ініціюю їхній розгляд, в тому числі, виділення коштів з різних джерел, зокрема, грантових, також через «Комплексну цільову  програму соціального захисту населення Вінницької області на 2016-2018 роки» та залучення депутатів до благодійництва стосовно вирішення порушених проблем.

Повернутись Створено: 28 лютого 2017 року, 15:49 Переглядів: 1349

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація