23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Облаштування робочих місць для людей з інвалідністю – на контролі обласної Ради Роздрукувати

28 лютого голова обласної Ради Анатолій Олійник зустрівся із заступником директора підприємства об’єднання громадян «Вінницьке учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих (УТОС)», переможцем змагань з дзюдо паралімпійського руху України серед спортсменів з вадами зору Костянтином Ільніцьким та його помічником Георгієм Стороженком.

Під час зустрічі Анатолій Дмитрович привітав спортсмена із перемогою в чемпіонаті України з дзюдо серед спортсменів з вадами зору (18-19 лютого 2017 року у м. Рівному), побажав успіхів та нових досягнень у змаганнях.

Костянтин Ільніцький, в свою чергу, поінформував про діяльність «УТОСУ», зокрема, розповів про те, що на підприємстві зайнято близько 270 працівників, в тому числі, з вадами зору – інваліди дитинства, праці, війни та армії. Незважаючи на важку долю буденного життя, ці люди займають активну життєву позицію – плідно працюють на виробництві, займаються спортом, беруть участь у художній самодіяльності.

– Хочеться звернути увагу влади на інваспорт, адже на сьогоднішній день український паралімпійський спорт посів третє місце в світі, тому дозвілля і сама організація спорту дуже важливі не тільки для нас, незрячих, а й для всіх інших категорій громадян, – зазначив Костянтин Ільніцький. – У спортивних досягненнях людина з інвалідністю самостверджується, тому реабілітація та подальша її інтеграція у суспільство – це дуже гостре питання.

Представники учбово-виробничого підприємства об’єднання громадян озвучили проблему, з якою прийшли до голови обласної Ради. Зокрема, вони попросили сприяння керівництва у придбанні автомобіля, меблів для облаштування робочих місць для людей з інвалідністю та надання іншої посильної допомоги, в зв’язку з вкрай важким фінансово-економічним станом, в якому наразі знаходиться підприємство.

– На мій погляд, держава має займатися тим, щоб людина з обмеженими можливостями могла себе почувати комфортно в соціумі, – прокоментував голова обласної Ради Анатолій Олійник. – Але питання, з якими ви звернулися щодо проблематики інваспорту, дуже важливі. Я даю доручення протягом найближчого часу детально їх опрацювати і особисто ініціюю їхній розгляд, в тому числі, виділення коштів з різних джерел, зокрема, грантових, також через «Комплексну цільову  програму соціального захисту населення Вінницької області на 2016-2018 роки» та залучення депутатів до благодійництва стосовно вирішення порушених проблем.

Повернутись Створено: 28 лютого 2017 року, 15:49 Переглядів: 1021

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація