23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Обласна асоціація органів місцевого самоврядування завершила цикл семінарів з написання грантових проектів для сільських та селищних рад Роздрукувати

15 листопада у Барському районі Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування завершила проведення низки семінарів з написання проектів та отримання грантів. Участь у роботі зібрання взяли перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, голова Барської райдержадміністрації Володимир Саволюк, голова районної ради Михайло Піддубний, заступник директора з методичної роботи - начальник відділу Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації керівних кадрів області Сергій Войтенко, депутат обласної Ради Владислав Рой.

– Завершується цикл семінарів, які проводилися за ініціативи обласної Асоціації органів місцевого самоврядування, – зазначила у своїй промові Людмила Михайлівна. – Громади Вінницької області отримали черговий поштовх до написання проектів та отримання грантів. Наразі в депутатському корпусі обласної Ради широко обговорюється питання збільшення коштів для конкурсу з розвитку територіальних громад. Сподіваюсь, що наступний, 2017 рік, буде успішним для сільських та селищних рад Барського району в залученні коштів обласного бюджету.

Перед присутніми головами сільських та селищних рад виступила головний спеціаліст Барського бюро правової допомоги Альона Слободянюк. Вона презентувала надання безоплатної вторинної правової допомоги в районі.

Старший інспектор управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації Юрій Мельник розповів, як запобігти та протидіяти корупції в органах місцевого самоврядування і навчив особливостям електронного декларування.

Доцент кафедри бізнес естетики та економічної кібернетики Донецького національного університету ім. В. Стуса, кандидат економічних наук Інга Сивицька ознайомила  учасників семінару з особливостями публічних закупівель в Україні та роз’яснила практичне застосування системи електронних закупівель PROZORRO.

Консультант-експерт Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Іщук навчав відповідальних осіб від кожної сільської чи селищної ради методиці написання грантових проектів. Крім того, він презентував методичний посібник, виданий Асоціацією, з рекомендаціями щодо правильного написання проектів та отримання грантів.

Загалом семінар допоміг сільським та селищним головам отримати практичні рекомендації з питань, що виникають під час роботи в територіальних громадах.

Повернутись Створено: 15 листопада 2016 року, 16:53 Переглядів: 740

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація