Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Обласна комісія надала земельні ділянки учасникам АТО у власність Роздрукувати

 19 січня під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка відбулося засідання обласної комісії з питань надання земельних ділянок державної власності у власність або користування фізичним та юридичним особам. У роботі комісії взяли участь перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, керівництво головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області.

Обласна комісія розглянула та затвердила технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок на місцевості, надала дозволи на розроблення технічної документації із землеустрою на постійне користування зесмельною ділянкою, на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Крім того, розглянуто 71 питання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок учасникам антитерористичної операції. Земельні ділянки надаються із земель державної власності сільськогосподарського призначення (землі запасу) із цільовим призначенням – для ведення особистого селянського господарства.

Обласна комісія також винесла питання на обговорення щодо врегулювання земельних відносин, надання земель історико-культурного призначення місцевого значення в оренду для сільськогосподарського використання.

Повернутись Створено: 19 січня 2016 року, 17:48 Переглядів: 951

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація