23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Обласна комісія надала земельні ділянки учасникам АТО у власність Роздрукувати

 19 січня під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка відбулося засідання обласної комісії з питань надання земельних ділянок державної власності у власність або користування фізичним та юридичним особам. У роботі комісії взяли участь перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, керівництво головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області.

Обласна комісія розглянула та затвердила технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок на місцевості, надала дозволи на розроблення технічної документації із землеустрою на постійне користування зесмельною ділянкою, на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Крім того, розглянуто 71 питання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок учасникам антитерористичної операції. Земельні ділянки надаються із земель державної власності сільськогосподарського призначення (землі запасу) із цільовим призначенням – для ведення особистого селянського господарства.

Обласна комісія також винесла питання на обговорення щодо врегулювання земельних відносин, надання земель історико-культурного призначення місцевого значення в оренду для сільськогосподарського використання.

Повернутись Створено: 19 січня 2016 року, 17:48 Переглядів: 927

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація