Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Обласна лікарня імені Пирогова оголосила тендер на закупівлю 4D-системи діагностики Роздрукувати

Про це з’явилася інформація на майданчику публічних закупівель PROZORRO.

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-07-17-000282-c

У документах йдеться, що для Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М. І. Пирогова планується закупівля інноваційної ультразвукової діагностичної системи експертного класу. Вона передбачатиме декілька режимів сканування, двадцятикратний зум та підтримуватиме об’ємні зображення у форматі 3D та 4D – це вказано у тендерній документації .

На апаратуру готові витратити 3,5 мільйона гривень з обласного бюджету. Якщо закупівля буде вдалою, нова діагностична система буде встановлена до кінця 2019 року.

Ознайомившись із тендерними документами про відкриті торги, до нової системи висувається кілька десятків вимог, серед яких і можливість автоматично здійснювати тривимірне сканування за допомогою спеціальних датчиків. Також система у форматі 3D та 4D зможе автоматично визначати межі обличчя та кінцівок плода для побудови зображення в режимі реального часу.

В апараті також повинно бути передбачене двадцятикратне збільшення зображення у режимі стоп-кадру. Крім цього, у системі будуть наявні сумарні висновки для акушерства, гінекології, урології, педіатрії, ангіології, кардіології, для дослідження органів черевної порожнини. Також у новій системі УЗД буде передбачена можливість створення архіву з ультразвуковими зображеннями органів пацієнтів.

Ставиться вимога також і до дати виробництва: система має бути виготовлена 2019 року.

Як ідеться у повідомленні, аукціон із закупівлі інноваційної апаратури планують розпочати 5 серпня 2019 року.

Нагадаємо, рішенням 37 чергової сесії обласної Ради від 5 березня 2019 року Обласному центру планування сім'ї, репродукції людини і медико-генетичного консультування, як одному з підрозділів Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І.Пирогова, виділено з обласного бюджету 4 мільйони 950 тисяч гривень на придбання обладнання та предметів довгострокового користування.

Повернутись Створено: 19 липня 2019 року, 11:39 Переглядів: 240

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація