Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Цьогорічні проєкти розвитку територіальних громад подаватимуться за новими пріоритетами

    Про особливості проведення та оформлення проєктних заявок для 17 обласного Конкурсу проєктів розвитку територіальних громад сьогодні, 13 лютого, обговорили з громадами Вінницької області. Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування за дорученням обласної Ради, спільно з облдержадміністрацією та експертами Асоціації провели онлайн-с ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

Обласна профспілка освітян звітувала про роботу Роздрукувати

6 листопада відбулася звітно-виборна конференція Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки за участі 122 делегатів.

До конференції долучились заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, в.о. директора Департаменту освіти і науки ОДА Володимир Буняк, заступник голови Профспілки працівників освіти і науки України Любов Гарбаренко, а також керівники органів управління освітою райдержадміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад, керівники вищих навчальних закладів і закладів профосвіти.

Голова Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Сергій Пугачов поінформував про роботу за п’ять попередніх років.

– Ми докладаємо багато зусиль, аби наші спілчани відчували захист своїх прав, – зазначив Сергій Пугачов. – Адже від щоденної роботи обласної, міської організацій залежить ефективність роботи Профспілки в цілому.

Сергій Пугачов стверджує, обласна організація Профспілки активно долучалася до роботи, спрямованої на підвищення статусу педагогічних, науково-педагогічних працівників та спеціалістів освіти, забезпечення належних соціально-економічних умов всім учасникам навчально-виховного процесу, недопущення погіршення змісту і обсягу прав освітян.

У середньому кожен освітянин області додатково 2018 року отримав 701 грн (у порівнянні з 2015 р. – 210 грн), тобто понад встановлену законом допомогу на оздоровлення та винагороду за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків. Згідно з аналізом роботи ЦК Профспілки, розмір винагороди за сумлінну працю та зразкове виконання службових обов’язків у Вінницькій області є одним із найвищих в Україні.

Протягом звітного періоду перевірено 352 заклади освіти правовою інспекцією праці обкому Профспілки, виявлено 3389 порушень трудового законодавства. Роботодавцям та органам місцевого самоврядування направлено 352 приписи про усунення цих порушень.

– На програму «Оздоровлення і відпочинок» з бюджету комітету обласної організації Профспілки виділено 3 млн 634 тис. грн, – сказав голова Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Сергій Пугачов. – За звітний період у заміських дитячих оздоровчих таборах та санаторіях оздоровлено майже 6 тисяч дітей членів Профспілки, на дитяче оздоровлення виділено 1 млн 350 тис. грн коштів профспілкового бюджету.

Також у травні 2018 року  президією комітету облорганізації було внесено зміни до обласної Програми «Оздоровлення і відпочинок» щодо обстеження у Вінницькому обласному високоспеціалізованому ендокринологічному диспансері педагогів, які проходять курси підвищення кваліфікації на базі КЗ «Вінницька академія неперервної освіти».

З 2018 року по травень 2019 року понад тисячу спілчан пройшли обстеження в ендокринологічному диспансері за кошти профспілкового бюджету обласної організації.

Членам  Профспілки, які потрапили в скрутне становище, надано матеріальну допомогу в сумі 1 882 297 грн,  майже 213500 грн сім’ям, які постраждали від вибухів на військовому складі в м. Калинівці, а також  126900 грн, сім’ям, які постраждали від стихійного лиха.

Також про свою роботу також прозвітувала ревізійної комісії обласної організації Профспілки. В ході конференції спілчани визначили завдання та перспективи профспілкової організації Вінниччини на наступні п’ять років.

Після обговорення доповіді роботу облпрофорганізації за звітний період делегати визнали задовільною. За результатами голосування головою Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки вчетверте обрано Сергія Пугачова, заступником голови ­– Світлану Горобець.

Для довідки: до складу Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки входить 1443 первинних профспілкових організації, які об’єднують майже 67 тисяч членів профспілки. Серед них працюючих – 49 тисяч, учнів і студентів – 14 тисяч. За звітний період роботи обласної організації Профспілки працівників освіти і науки спостерігалася динаміка росту профспілкового членства серед працюючих. Віднедавна до складу обласної Профспілки увійшов Вінницький національний аграрний університет та п’ять коледжів університету. На сьогодні відбувається також процес реєстрації та вступу до профспілкової організації вищого професійного училища №41 міста Тульчина.

Повернутись Створено: 6 листопада 2019 року, 14:55
Оновлено: 6 листопада 2019 року, 14:58
Переглядів: 387

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація