Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Асоціація органів місцевого самоврядування прозвітувала про роботу у ІІІ кварталі поточного року

    19 жовтня під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника відбулося онлайн засідання членів правління Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування. До уваги учасників скайп-зустрічі було запропоновано чотири питання. Зокрема, «Про затвердження звіту про результати роботи Секретаріату Вінницької обласної Асоціації ор ....

  • За 20 років Європейський суд розглянув більше 67 тисяч заяв проти України

    Заступник голови обласної Ради Ігор Хміль перебуває на стажуванні в міжнародних інституціях Європи, зокрема Берліну, Страсбургу, Женеви та Нюрнбергу. З 15 по 21 жовтня проходить проект «Парламенти світу. Міжнародні установи». В програмі якого візит до Європарламенту, Організації Об’єднаних націй, Європейського Суду з Прав Людини, ....

  • Вінницька делегація перебуває у Польщі

    Жовтень став ювілейним в міжнародних партнерських відносинах між Вінницькою областю і Сьвєнтокшиським воєводством Республіки Польщі.Наші регіони відзначають 60-річчя дружніх стосунків, адже саме 8 жовтня 1958 року між керівництвом Вінницької області та на той час ще Келецького воєводства було підписано Угоду про співробітництво, яка започаткувала с ....

Обласна Рада – в процесі розробки електронного документообігу Роздрукувати

В обласній Раді хочуть відмовитись від паперового варіанту матеріалів сесії. Для цього необхідно внести зміни до двох обласних Програм. Для депутатів розглядають можливість придбання планшетів, а документи комунальних закладів, які у власності територіальних громад області, хочуть об’єднати в єдину базу з облдержадміністрацією та обласною Радою.

Про це повідомив голова обласної Ради Анатолій Олійник журналістам Вiнниця.info.

– Впровадити систему електронного документообігу у нас не так просто, як в органах виконавчої влади. Орган виконавчої влади – це вертикаль. У нас, представницького органу, такої вертикалі немає. Наша система двоступенева: по-перше – забезпечення роботи депутатського корпусу з відмовою від паперу, по-друге – забезпечення електронного документообігу між комунальними підприємствами. Майже всі комунальні заклади підпорядковуються профільним департаментам облдержадміністрації. З департаментів ОДА вони отримують певні документи, але є і рішення сесії обласної Ради та обласні програми. Зараз такий документообіг лише в паперовому вигляді, а має бути в електронному, – каже Анатолій Олійник.

В обласній Раді 189 комунальних підприємств, установ та закладів.

Як пояснив Анатолій Дмитрович, щоб запровадити електронний документообіг з комунальними закладами, необхідно внести зміни до «Регіональної програми інформатизації «Електронна Вінниччина» на 2016-2018 роки» і продовжити її до 2020 року. Що стосується роботи депутатського корпусу без паперів, то потрібні зміни «Програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області на 2018-2022 роки».

– Ми проводили перемовини з постачальниками телекомунікаційних послуг, маємо дати запит щодо вартості робіт, щоб закласти кошти на 2019 рік. Також потрібно модернізувати нашу систему голосування «Рада», щоб унеможливити кнопкодавство. Карткова система голосування найнадійніша, ще якби голосували натисканням кнопки двома пальцями, як в Київраді, тоді можна гарантувати, що не буде таких порушень. Вже наступного тижня проведемо переговори з фірмою, яка більше 10 років обслуговує систему «Рада», отримаємо відповідь, що потрібно зробити, аби модернізувати систему, викорінити кнопкодавство і щоб не було збоїв.

Обов’язково замість паперу на робочому місці депутата має бути планшет. Його можна зв’язати з системою голосування. Наприклад, питання №15 висвітлюється на робочому місці, його читає депутат і якщо є зміни, то пропонує. Зміни, які до того вносили постійні комісії, повинні бути виділеним шрифтом. Якщо вносять зміни з голосу під час сесійного засідання, спробуємо, щоб була можливість одразу внести їх в систему. Тобто, зараз обговорюємо всі можливі варіанти, аби працювати тільки в електронному вигляді, – пояснив Анатолій Олійник.

За його словами, коли вдасться перевести все на електронний документообіг, на комп’ютерах посадовців і планшетах депутатів буде вся інформація про діяльність комунальних підприємств, установ і організацій.

Повернутись Створено: 5 жовтня 2018 року, 15:19 Переглядів: 184

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація