14 грудня о 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться відкрита зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Головного управління Національної поліції у Вінницькій області та Управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної Національної поліції України

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 1112 днів на посаді: голова обласної Ради відповів на запитання вінницьких журналістів

    1112 днів Анатолій Олійник перебуває на посаді очільника головного самоврядного органу області. Прийняті та не прийняті проекти рішень, нововведення та зміни у роботі Ради й депутатського корпусу, проведені конкурси та виграні проекти, прогули депутатів й кнопкодавство – на зручні та не зовсім питання вінницьких журналістів відповідав сьогодн ....

  • На Вінниччині діятимуть нові тарифи на теплову енергію

    Під час засідання 36 позачергової сесії депутати обласної Ради 59 голосами підтримали проект рішення щодо коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання для населення, бюджетних установ та організацій, госпрозрахункових споживачів та релігійних орга ....

  • Студентам-атовцям та дітям учасників АТО компенсують плату за навчання

    Сьогодні, 4 грудня, депутати на 36-му засіданні позачергової сесії обласної Ради розглянули внесення змін та продовження терміну дії Обласної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції на 2016 – 2018 роки. Відтак, ....

Обласна Рада – в процесі розробки електронного документообігу Роздрукувати

В обласній Раді хочуть відмовитись від паперового варіанту матеріалів сесії. Для цього необхідно внести зміни до двох обласних Програм. Для депутатів розглядають можливість придбання планшетів, а документи комунальних закладів, які у власності територіальних громад області, хочуть об’єднати в єдину базу з облдержадміністрацією та обласною Радою.

Про це повідомив голова обласної Ради Анатолій Олійник журналістам Вiнниця.info.

– Впровадити систему електронного документообігу у нас не так просто, як в органах виконавчої влади. Орган виконавчої влади – це вертикаль. У нас, представницького органу, такої вертикалі немає. Наша система двоступенева: по-перше – забезпечення роботи депутатського корпусу з відмовою від паперу, по-друге – забезпечення електронного документообігу між комунальними підприємствами. Майже всі комунальні заклади підпорядковуються профільним департаментам облдержадміністрації. З департаментів ОДА вони отримують певні документи, але є і рішення сесії обласної Ради та обласні програми. Зараз такий документообіг лише в паперовому вигляді, а має бути в електронному, – каже Анатолій Олійник.

В обласній Раді 189 комунальних підприємств, установ та закладів.

Як пояснив Анатолій Дмитрович, щоб запровадити електронний документообіг з комунальними закладами, необхідно внести зміни до «Регіональної програми інформатизації «Електронна Вінниччина» на 2016-2018 роки» і продовжити її до 2020 року. Що стосується роботи депутатського корпусу без паперів, то потрібні зміни «Програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області на 2018-2022 роки».

– Ми проводили перемовини з постачальниками телекомунікаційних послуг, маємо дати запит щодо вартості робіт, щоб закласти кошти на 2019 рік. Також потрібно модернізувати нашу систему голосування «Рада», щоб унеможливити кнопкодавство. Карткова система голосування найнадійніша, ще якби голосували натисканням кнопки двома пальцями, як в Київраді, тоді можна гарантувати, що не буде таких порушень. Вже наступного тижня проведемо переговори з фірмою, яка більше 10 років обслуговує систему «Рада», отримаємо відповідь, що потрібно зробити, аби модернізувати систему, викорінити кнопкодавство і щоб не було збоїв.

Обов’язково замість паперу на робочому місці депутата має бути планшет. Його можна зв’язати з системою голосування. Наприклад, питання №15 висвітлюється на робочому місці, його читає депутат і якщо є зміни, то пропонує. Зміни, які до того вносили постійні комісії, повинні бути виділеним шрифтом. Якщо вносять зміни з голосу під час сесійного засідання, спробуємо, щоб була можливість одразу внести їх в систему. Тобто, зараз обговорюємо всі можливі варіанти, аби працювати тільки в електронному вигляді, – пояснив Анатолій Олійник.

За його словами, коли вдасться перевести все на електронний документообіг, на комп’ютерах посадовців і планшетах депутатів буде вся інформація про діяльність комунальних підприємств, установ і організацій.

Повернутись Створено: 5 жовтня 2018 року, 15:19 Переглядів: 284

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація