23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Обласна Рада клопотатиме про збільшення фонду обласного конкурсу проектів Роздрукувати

Фонд обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад потрібно збільшити на 2-2,5 млн. грн., вважає перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

– Ми плануємо на чергову сесію, яка буде розглядати питання про розподіл перехідного залишку бюджету, винести питання про збільшення фонду конкурсу хоча б на 2-2,5 млн. грн. Бо ті 1,5 млн. грн., що виділені минулої сесії, – це мізер у порівнянні з тими бажаннями, намірами наших громад, які вони відображають в проектах, – сказав І.Кревський.

Він додав, що про збільшення фонду обласну Раду просять голови районних рад і сільські/селищні голови. І.Кревський нагадав, що в цьогорічному конкурсі враховуватиметься запроваджена торік умова, а саме: наявність у територіальної громади, що бере участь у конкурсі, стратегічного плану розвитку до 2020 року.

– Цей принцип є незмінним. Бо якщо громада не має стратегії розвитку свого населеного пункту, бачення, що сьогодні треба зробити, що завтра, післязавтра.., а просто «котиться» стежкою байдужості, нерозуміння сучасних потреб, темпів розвитку, – то гарної перспективи у такої громади нема. Її очікує вічна перспектива, як раніше називали, бригадного села, – вважає перший заступник голови облради.

Обласний конкурс проектів не є панацеєю вирішення всіх проблем громад Вінниччини, пояснює Ігор Кревський. Але це – суттєвий чинник у пошуку шляхів розвитку територій.

– Суть нашого конкурсу, я б сказав, – поштовх. Бо до тих 25-30 тисяч гривень, що ми даємо на проект, долучається районний бюджет, сільський і навіть самі жителі. А коли залучаються кошти чи інші ресурси людей, з’являється ентузіазм, відповідальність за спільну справу… Люди бачать, що завдяки взаємодопомозі можна робити гарні справи! І головне: люди стають ніби співвласниками того, що зроблено з їхньою допомогою, – резюмував І.Кревський.

Нагадаємо, згідно з розпорядженням першого заступника голови обласної Ради Кревського І.М. від 04 лютого 2014 року №12 «Про обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад» та рішення ради Конкурсу (протокол №1 від 05.02.2014р.) з 05 лютого 2013 року оголошено ОДИНАДЦЯТИЙ ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД. Про умови можна дізнатися тут: http://www.vinrada.gov.ua/uvaga-konkurs2014.htm

 

Повернутись Створено: 13 лютого 2014 року, 16:48 Переглядів: 868

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація