Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Обласна Рада клопотатиме про збільшення фонду обласного конкурсу проектів Роздрукувати

Фонд обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад потрібно збільшити на 2-2,5 млн. грн., вважає перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

– Ми плануємо на чергову сесію, яка буде розглядати питання про розподіл перехідного залишку бюджету, винести питання про збільшення фонду конкурсу хоча б на 2-2,5 млн. грн. Бо ті 1,5 млн. грн., що виділені минулої сесії, – це мізер у порівнянні з тими бажаннями, намірами наших громад, які вони відображають в проектах, – сказав І.Кревський.

Він додав, що про збільшення фонду обласну Раду просять голови районних рад і сільські/селищні голови. І.Кревський нагадав, що в цьогорічному конкурсі враховуватиметься запроваджена торік умова, а саме: наявність у територіальної громади, що бере участь у конкурсі, стратегічного плану розвитку до 2020 року.

– Цей принцип є незмінним. Бо якщо громада не має стратегії розвитку свого населеного пункту, бачення, що сьогодні треба зробити, що завтра, післязавтра.., а просто «котиться» стежкою байдужості, нерозуміння сучасних потреб, темпів розвитку, – то гарної перспективи у такої громади нема. Її очікує вічна перспектива, як раніше називали, бригадного села, – вважає перший заступник голови облради.

Обласний конкурс проектів не є панацеєю вирішення всіх проблем громад Вінниччини, пояснює Ігор Кревський. Але це – суттєвий чинник у пошуку шляхів розвитку територій.

– Суть нашого конкурсу, я б сказав, – поштовх. Бо до тих 25-30 тисяч гривень, що ми даємо на проект, долучається районний бюджет, сільський і навіть самі жителі. А коли залучаються кошти чи інші ресурси людей, з’являється ентузіазм, відповідальність за спільну справу… Люди бачать, що завдяки взаємодопомозі можна робити гарні справи! І головне: люди стають ніби співвласниками того, що зроблено з їхньою допомогою, – резюмував І.Кревський.

Нагадаємо, згідно з розпорядженням першого заступника голови обласної Ради Кревського І.М. від 04 лютого 2014 року №12 «Про обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад» та рішення ради Конкурсу (протокол №1 від 05.02.2014р.) з 05 лютого 2013 року оголошено ОДИНАДЦЯТИЙ ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД. Про умови можна дізнатися тут: http://www.vinrada.gov.ua/uvaga-konkurs2014.htm

 

Повернутись Створено: 13 лютого 2014 року, 16:48 Переглядів: 990

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація