Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Обласна Рада контролює виконання цільових програм Роздрукувати

Продовжується робота обласної Ради з контролю та супроводу виконання прийнятих обласних цільових програм. 4 квітня за участю першого заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського відбулося обговорення впровадження заходів з енергозбереження, передбачених Програмою підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2010-2014 роки.

Розглянуто питання фінансування зазначених заходів за рахунок обласного бюджету, кредитних ресурсів банківських установ, коштів комунальних організацій «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» та «Вінницяоблтеплоенерго».

Програмою передбачені заходи з енергозбереження на 39 об’єктах охорони здоров’я, освіти, культури та адміністративних установ на суму 26,2 млн. грн.

Проаналізовано хід виконання робіт, які проводить комунальне підприємство «Вінницяоблтеплоенерго» під керівництвом Володимира Мосійчука. Обсяг заходів, запланованих на 2014 рік, передбачає виконання робіт на 18 об’єктах на суму 13,3 млн. грн. Всі роботи заплановані на об’єктах комунальної власності територіальних громад області.

Як доповів Володимир Мосійчук, до опалювального сезону 2014-2015 років найближчим часом будуть стовідсотково завершені роботи на 6 об’єктах на суму понад 3 млн. грн.

На інших об’єктах необхідне залучення кредитних ресурсів, зокрема, за співпраці з комунальною установою обласної Ради «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву». Обговорена ефективність запровадження окремих заходів з енергозбереження.

Повернутись Створено: 7 квітня 2014 року, 12:11 Переглядів: 988

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація