Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Обласна Рада контролює виконання цільових програм Роздрукувати

Продовжується робота обласної Ради з контролю та супроводу виконання прийнятих обласних цільових програм. 4 квітня за участю першого заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського відбулося обговорення впровадження заходів з енергозбереження, передбачених Програмою підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2010-2014 роки.

Розглянуто питання фінансування зазначених заходів за рахунок обласного бюджету, кредитних ресурсів банківських установ, коштів комунальних організацій «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» та «Вінницяоблтеплоенерго».

Програмою передбачені заходи з енергозбереження на 39 об’єктах охорони здоров’я, освіти, культури та адміністративних установ на суму 26,2 млн. грн.

Проаналізовано хід виконання робіт, які проводить комунальне підприємство «Вінницяоблтеплоенерго» під керівництвом Володимира Мосійчука. Обсяг заходів, запланованих на 2014 рік, передбачає виконання робіт на 18 об’єктах на суму 13,3 млн. грн. Всі роботи заплановані на об’єктах комунальної власності територіальних громад області.

Як доповів Володимир Мосійчук, до опалювального сезону 2014-2015 років найближчим часом будуть стовідсотково завершені роботи на 6 об’єктах на суму понад 3 млн. грн.

На інших об’єктах необхідне залучення кредитних ресурсів, зокрема, за співпраці з комунальною установою обласної Ради «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву». Обговорена ефективність запровадження окремих заходів з енергозбереження.

Повернутись Створено: 7 квітня 2014 року, 12:11 Переглядів: 1107

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація