Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Обласна Рада контролює виконання цільових програм Роздрукувати

Продовжується робота обласної Ради з контролю та супроводу виконання прийнятих обласних цільових програм. 4 квітня за участю першого заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського відбулося обговорення впровадження заходів з енергозбереження, передбачених Програмою підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2010-2014 роки.

Розглянуто питання фінансування зазначених заходів за рахунок обласного бюджету, кредитних ресурсів банківських установ, коштів комунальних організацій «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» та «Вінницяоблтеплоенерго».

Програмою передбачені заходи з енергозбереження на 39 об’єктах охорони здоров’я, освіти, культури та адміністративних установ на суму 26,2 млн. грн.

Проаналізовано хід виконання робіт, які проводить комунальне підприємство «Вінницяоблтеплоенерго» під керівництвом Володимира Мосійчука. Обсяг заходів, запланованих на 2014 рік, передбачає виконання робіт на 18 об’єктах на суму 13,3 млн. грн. Всі роботи заплановані на об’єктах комунальної власності територіальних громад області.

Як доповів Володимир Мосійчук, до опалювального сезону 2014-2015 років найближчим часом будуть стовідсотково завершені роботи на 6 об’єктах на суму понад 3 млн. грн.

На інших об’єктах необхідне залучення кредитних ресурсів, зокрема, за співпраці з комунальною установою обласної Ради «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву». Обговорена ефективність запровадження окремих заходів з енергозбереження.

Повернутись Створено: 7 квітня 2014 року, 12:11 Переглядів: 937

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація