23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Обласна Рада налагоджує партнерство з ОБСЄ Роздрукувати

10-го вересня 2013 року в приміщенні обласної Ради  відбувся інформаційний семінар за участі представників ОБСЄ (Організації з безпеки і співробітництва в Європі) на чолі із  послом ОБСЄ в Україні Мадіною Джарбусіновою  Тема семінару: „Діяльність Координатора проектів ОБСЄ в Україні: цілі, принципи та напрямки проектної допомоги”.

Захід пройшов за участю депутатів обласної Ради, представників районних рад та районних державних адміністрацій, керівників обласних управлінь, департаментів, установ та організацій,представників навчальних закладів області,громадських організації,молодіжного активу Вінниччини.

В рамках семінару було проведено презентацію діяльності ОБСЄ в Україні за такими напрямками: захист прав громадян, юридична освіта, електронне врядування, транскордонне співробітництво, екологічна безпека, соціальна адаптація військовослужбовців, зміцнення виборчих процесів та свободи ЗМІ.

Також обговорили механізми співпраці обласної Ради, громадських організацій області із представництвом ОБСЄ в Україні.

Вінниччина вже тривалий час  успішно співпрацює з Координатором проектів ОБСЄ в Україні.

Завдяки цьому партнерству в області було безпечно вивезено з військової бази біля Калинівки 630 тонн компоненту ракетного палива «меланж», майже 500 військовослужбовців з Вінницької області пройшли навчання цивільним професіям в рамках програми скорочення Збройних сил України, а також налагоджено співпрацю з Вінницьким апеляційним адміністративним судом із застосування методології написання судових рішень та Вінницькою міською радою  в запровадженні «Прозорого офісу».

Відчутну допомогу отримали в посиленні  прикордонної співпраці України та Молдови в розбудові сталого розвитку в басейні ріки Дністер.

Голова обласної Ради Сергій Татусяк відзначив, що  продовження співпраці з ОБСЄ надзвичайно важливе, адже область позиціонується як активний учасник євро інтеграційних процесів та вже має напрацьовані проектні пропозиції для подальшої їх реалізації спільно з ОБСЄ в Україні.

Ці проекти стосуються важливих для області тем, які сприятимуть подальшому її  розвитку.

-Найголовнішими для нас сьогодні є проекти щодо створення центру надання безоплатної правової допомоги громадянам, впровадження систем електронного врядування та налагодження співробітництва між органами влади та громадянського сектору-наголосив Сергій Татусяк.

Повернутись Створено: 10 вересня 2013 року, 17:33 Переглядів: 915

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація