Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Обласна Рада налагоджує партнерство з ОБСЄ Роздрукувати

10-го вересня 2013 року в приміщенні обласної Ради  відбувся інформаційний семінар за участі представників ОБСЄ (Організації з безпеки і співробітництва в Європі) на чолі із  послом ОБСЄ в Україні Мадіною Джарбусіновою  Тема семінару: „Діяльність Координатора проектів ОБСЄ в Україні: цілі, принципи та напрямки проектної допомоги”.

Захід пройшов за участю депутатів обласної Ради, представників районних рад та районних державних адміністрацій, керівників обласних управлінь, департаментів, установ та організацій,представників навчальних закладів області,громадських організації,молодіжного активу Вінниччини.

В рамках семінару було проведено презентацію діяльності ОБСЄ в Україні за такими напрямками: захист прав громадян, юридична освіта, електронне врядування, транскордонне співробітництво, екологічна безпека, соціальна адаптація військовослужбовців, зміцнення виборчих процесів та свободи ЗМІ.

Також обговорили механізми співпраці обласної Ради, громадських організацій області із представництвом ОБСЄ в Україні.

Вінниччина вже тривалий час  успішно співпрацює з Координатором проектів ОБСЄ в Україні.

Завдяки цьому партнерству в області було безпечно вивезено з військової бази біля Калинівки 630 тонн компоненту ракетного палива «меланж», майже 500 військовослужбовців з Вінницької області пройшли навчання цивільним професіям в рамках програми скорочення Збройних сил України, а також налагоджено співпрацю з Вінницьким апеляційним адміністративним судом із застосування методології написання судових рішень та Вінницькою міською радою  в запровадженні «Прозорого офісу».

Відчутну допомогу отримали в посиленні  прикордонної співпраці України та Молдови в розбудові сталого розвитку в басейні ріки Дністер.

Голова обласної Ради Сергій Татусяк відзначив, що  продовження співпраці з ОБСЄ надзвичайно важливе, адже область позиціонується як активний учасник євро інтеграційних процесів та вже має напрацьовані проектні пропозиції для подальшої їх реалізації спільно з ОБСЄ в Україні.

Ці проекти стосуються важливих для області тем, які сприятимуть подальшому її  розвитку.

-Найголовнішими для нас сьогодні є проекти щодо створення центру надання безоплатної правової допомоги громадянам, впровадження систем електронного врядування та налагодження співробітництва між органами влади та громадянського сектору-наголосив Сергій Татусяк.

Повернутись Створено: 10 вересня 2013 року, 17:33 Переглядів: 940

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація