13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Обласна Рада навчала вінничан основам фандрайзингу Роздрукувати

З початку 2013 року за ініціативи голови Вінницької обласної Ради Сергія Татусяка та сприяння голови комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Наталії Гетце для вінничан були організовані та проведені безкоштовні семінари з питань залучення позабюджетних коштів та написання грантових проектів.

Обласна Рада продовжує розпочату роботу з громадськими організаціями. Так, 9 липня Наталія Гетце організувала для громадських діячів та активних молодих лідерів тренінг з основ фандрайзингу. Тематика вибрана не випадково, адже все частіше представники третього сектора звертається з проханням допомогти написати проект та оформити заявку на грант. Організатори вважають, – аби організація стала грантоотримувачем, потрібна правильна стратегія фандрайзингу.

Цього разу в залі бібліотеки ім.К.Тімірязєва зібрались не просто охочі ознайомитись з грантовою практикою інших, послухати представників відомих фондів та знайти партнерів для співпраці. Учасники зустрічі взяли участь у практичному тренінгу від експерта міжнародного рівня з питань стратегічного планування, менеджменту та фандрайзингу Руслана Краплича.

Його тренінг на тему «Розробка фандрайзингового плану організації» став можливий завдяки гранту програми UNITER, який розробила та виграла громадська організація «Інститут громадських експертиз». Майстер-клас від іменитого тренера зібрав близько 50 учасників з 16 громадських організацій Вінницької області та 19 представників районних та сільських рад.

Тренінг відбувався шляхом покрокової презентації основних етапів розробки успішного проекту: проблематика проекту, його мета, результати та бюджет. В ході спілкування Руслан Краплич розвіяв ілюзії слухачів з приводу написання проектів, їх розгляду експертами, реалізації та відповідальності за якісне виконання проекту. Відкривши «кухню» грантової діяльності, він допоміг сформувати чіткі схеми та шляхи розробки успішних проектів.

Важливим елементом вирішення проблеми, як зазначив тренер, є залучення держави, бізнесу та громадськості до роботи над нею. Якщо хоча б один із трьох суб’єктів залишається осторонь проблеми, її вирішення значно ускладнюється, якщо й узагалі стає неможливим.

– Знання здобуті на цьому тренінгу допоможуть учасникам знайти додатковий фінансовий ресурс для реалізації своїх проектів, ідей громадських об’єднань і територіальних громад області. Завдяки такому підходу, за останні роки Вінницька область активізувала роботу із міжнародними фондами та донорськими організаціями, залучивши близько 8 млн. гривень на розвиток територіальних громад. Значну роль у цьому відіграли громадські об’єднання. У Вінницькій області на 2013 рік зареєстровано близько 665 громадських організацій, проте реально працюють лише 10%, тому необхідно проводити додаткову роботу для їх активізації, – прокоментувала організатор заходу Наталія Гетце.

За словами голови обласної Ради Сергія Татусяка, залучення грантових коштів у Вінницьку область – одне із найголовніших завдань влади регіону. Адже це дозволяє не тільки одержати фінансування на розвиток краю, а й сприяє розвитку громадянського суспільства, підвищує рівень активності та участі громадян у вирішенні актуальних питань своїх територій.

Наступний захід відбудеться 24 липня у Вінниці. Це конференція, яка відбудеться за участі 8 представників ОБСЄ на чолі з координатором ОБСЄ в Україні Мадіною Джарбусиновою. Вона пройде в 6 різних напрямках: захист прав громадян, юридична освіта, електронне врядування, транскордонне співробітництво, екологічна безпека, соціальна адаптація військовослужбовців, зміцнення виборчих процесів та свободи ЗМІ.

Повернутись Створено: 11 липня 2013 року, 13:48 Переглядів: 858

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація