Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Обласна Рада оголошує конкурс для закладів освіти на отримання грантів Роздрукувати

Вінницька обласна Рада оголошує конкурс на отримання грантів для закладів  вищої освіти, фахової передвищої світи, професійної (професійно-технічної) освіти, загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти (у т.ч закладів міської та сільської місцевості) за темою: «Розробка та застосування інформаційних та інноваційних технологій в управлінську діяльність, освітній процес та науково-пошукову роботу».

16 березня 2023 року в приміщенні Вінницької академії безперервної освіти відбулось перше у 2023 році засідання Експертної ради з питань відбору проєктів на присудження грантів.

Головував на засіданні заступник голови обласної Ради, голова Експертної ради Ігор Івасюк. Він відзначив актуальність підтримки освітньої галузі у воєнний час та важливість проведення конкурсу.

- Маємо підтримувати наші заклади та розвивати, але головне на сьогодні – зберегти їх. Ми обов’язково переможемо і повернемося до мирного життя, і будемо мати міцну освітню базу. Ми щодня боремося за нашу країну, за те, щоб наші діти, незважаючи ні на що, були освічені. Кожен із присутніх робить все максимально можливе для підтримки як своїх закладів, так і галузі в цілому, - зазначив Ігор Івасюк.

На засіданні присутні визначили тематику грантів, вимоги до оформлення та подачі документів, критерії оцінювання проєктів та терміни подачі.

За результатами обговорення, кінцевим терміном приймання відповідних документів визначено 20 квітня 2023 року.

Проєкти  приймаються за адресою  Департаменту гуманітарної політики:  м.Вінниця, вул. Миколи Оводова, 33  каб. І-4. Контактна особа: Кисіль Людмила Володимирівна, тел. 61-03-73, моб. (067)796-91-08, ел. адреса: Lyudmyla.Kysil@vin.gov.ua  

Вимоги до проєктів, реєстраційну картку та інші форми документів, можна завантажити за посиланням0.02 MB, 16.03.2023.

Повернутись Створено: 16 березня 2023 року, 14:28

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація