23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Обласна Рада підготувала проект бюджету-2014 до розгляду на сесії Роздрукувати

21 січня депутати обласної Ради практично весь день працювали над проектом обласного бюджету на 2014 рік. Спочатку відбулося засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів на чолі з головою Наталією Рекутою.

Далі головний документ розглядали під час спільного засідання постійних комісій обласної Ради на чолі з головою Сергієм Татусяком. На ньому також були присутні перший заступник голови ОДА Максим Боровський, начальники управлінь та директори департаментів облдержадміністрації.

Як повідомив директор Департаменту фінансів ОДА Микола Копачевський, в обласному бюджеті на 2014 рік планується установити загальний обсяг доходів у сумі 4 млрд. 466 млн. грн., видатків – у сумі 4 млрд. 462 млн. грн., профіцит – майже 29 млн. грн.

М.Копачевський зауважив, що бюджет формувався на основі виконання минулорічних показників, з врахуванням здорожчання товарів та послуг, а також збільшення мінімальної заробітної плати та вартості енергоносіїв.

Голова постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Наталія Рекута додала, що проект бюджету опрацьований усіма комісіями обради та громадськими організаціями.

– Основна риса бюджету-2014 – це зростання дохідної частини на 13%. Цей ресурс дасть нам можливість виконати усі наші соціальні зобов’язання, – зауважила Н.Рекута.

Вона зробила для колег-депутатів детальний аналіз видатків за галузями, зауваживши, що вони підготовлені на основі реалістичних макропоказників. Також Н.Рекута підкреслила, що у 2014 році бюджет розвитку зріс на 9,4 млн. грн. і становить 29 млн. грн. З них на освіту заплановано 16 млн. грн., охорону здоров’я – 4 млн. грн., культуру – 4,2 млн. грн.

Крім того, на будівництво та ремонт доріг у 2014 році планується виділити із обласного бюджету 39,2 млн. грн. Із них: 26,4 млн. грн. – субвенція з державного бюджету, 12,8 млн. грн. – кошти обласного дорожнього фонду.

Цьогоріч планується профінансувати 35 обласних програм із 70-ти існуючих на суму понад 140 млн. грн.

По завершенні обговорення бюджету під час спільного засідання постійних комісій відбулося засідання президії облради. Члени президії ухвалили рішення винести проект бюджету-2014 на сесію облради, яка відбудеться 25 січня.

Повернутись Створено: 21 січня 2014 року, 15:58 Переглядів: 958

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація