Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Обласна Рада підготувала проект бюджету-2014 до розгляду на сесії Роздрукувати

21 січня депутати обласної Ради практично весь день працювали над проектом обласного бюджету на 2014 рік. Спочатку відбулося засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів на чолі з головою Наталією Рекутою.

Далі головний документ розглядали під час спільного засідання постійних комісій обласної Ради на чолі з головою Сергієм Татусяком. На ньому також були присутні перший заступник голови ОДА Максим Боровський, начальники управлінь та директори департаментів облдержадміністрації.

Як повідомив директор Департаменту фінансів ОДА Микола Копачевський, в обласному бюджеті на 2014 рік планується установити загальний обсяг доходів у сумі 4 млрд. 466 млн. грн., видатків – у сумі 4 млрд. 462 млн. грн., профіцит – майже 29 млн. грн.

М.Копачевський зауважив, що бюджет формувався на основі виконання минулорічних показників, з врахуванням здорожчання товарів та послуг, а також збільшення мінімальної заробітної плати та вартості енергоносіїв.

Голова постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Наталія Рекута додала, що проект бюджету опрацьований усіма комісіями обради та громадськими організаціями.

– Основна риса бюджету-2014 – це зростання дохідної частини на 13%. Цей ресурс дасть нам можливість виконати усі наші соціальні зобов’язання, – зауважила Н.Рекута.

Вона зробила для колег-депутатів детальний аналіз видатків за галузями, зауваживши, що вони підготовлені на основі реалістичних макропоказників. Також Н.Рекута підкреслила, що у 2014 році бюджет розвитку зріс на 9,4 млн. грн. і становить 29 млн. грн. З них на освіту заплановано 16 млн. грн., охорону здоров’я – 4 млн. грн., культуру – 4,2 млн. грн.

Крім того, на будівництво та ремонт доріг у 2014 році планується виділити із обласного бюджету 39,2 млн. грн. Із них: 26,4 млн. грн. – субвенція з державного бюджету, 12,8 млн. грн. – кошти обласного дорожнього фонду.

Цьогоріч планується профінансувати 35 обласних програм із 70-ти існуючих на суму понад 140 млн. грн.

По завершенні обговорення бюджету під час спільного засідання постійних комісій відбулося засідання президії облради. Члени президії ухвалили рішення винести проект бюджету-2014 на сесію облради, яка відбудеться 25 січня.

Повернутись Створено: 21 січня 2014 року, 15:58 Переглядів: 989

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація