Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Обласна Рада підготувала проект бюджету-2014 до розгляду на сесії Роздрукувати

21 січня депутати обласної Ради практично весь день працювали над проектом обласного бюджету на 2014 рік. Спочатку відбулося засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів на чолі з головою Наталією Рекутою.

Далі головний документ розглядали під час спільного засідання постійних комісій обласної Ради на чолі з головою Сергієм Татусяком. На ньому також були присутні перший заступник голови ОДА Максим Боровський, начальники управлінь та директори департаментів облдержадміністрації.

Як повідомив директор Департаменту фінансів ОДА Микола Копачевський, в обласному бюджеті на 2014 рік планується установити загальний обсяг доходів у сумі 4 млрд. 466 млн. грн., видатків – у сумі 4 млрд. 462 млн. грн., профіцит – майже 29 млн. грн.

М.Копачевський зауважив, що бюджет формувався на основі виконання минулорічних показників, з врахуванням здорожчання товарів та послуг, а також збільшення мінімальної заробітної плати та вартості енергоносіїв.

Голова постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Наталія Рекута додала, що проект бюджету опрацьований усіма комісіями обради та громадськими організаціями.

– Основна риса бюджету-2014 – це зростання дохідної частини на 13%. Цей ресурс дасть нам можливість виконати усі наші соціальні зобов’язання, – зауважила Н.Рекута.

Вона зробила для колег-депутатів детальний аналіз видатків за галузями, зауваживши, що вони підготовлені на основі реалістичних макропоказників. Також Н.Рекута підкреслила, що у 2014 році бюджет розвитку зріс на 9,4 млн. грн. і становить 29 млн. грн. З них на освіту заплановано 16 млн. грн., охорону здоров’я – 4 млн. грн., культуру – 4,2 млн. грн.

Крім того, на будівництво та ремонт доріг у 2014 році планується виділити із обласного бюджету 39,2 млн. грн. Із них: 26,4 млн. грн. – субвенція з державного бюджету, 12,8 млн. грн. – кошти обласного дорожнього фонду.

Цьогоріч планується профінансувати 35 обласних програм із 70-ти існуючих на суму понад 140 млн. грн.

По завершенні обговорення бюджету під час спільного засідання постійних комісій відбулося засідання президії облради. Члени президії ухвалили рішення винести проект бюджету-2014 на сесію облради, яка відбудеться 25 січня.

Повернутись Створено: 21 січня 2014 року, 15:58 Переглядів: 1044

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація