23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Обласна Рада планує збільшити грошову допомогу громадянам Роздрукувати

Вінницька обласна Рада планує збільшити розмір грошової допомоги, яка надається громадянам депутатами, з одного прожиткового мінімуму на одну особу до 20 прожиткових мінімумів.

Відповідний проект рішення підготовлений для розгляду на черговій сесії обласної Ради. Його ініціювала постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

Після його ухвалення депутати матимуть змогу виділити заявнику грошову допомогу до 22 тис. грн., тоді як, згідно з нинішнім положенням, можуть надати не більше 1550 грн., так би мовити, в одні руки.   

Голова обласної Ради Сергій Татусяк наголосив, що це дуже слушні зміни у порядку використання депутатського фонду. Адже до обранців надходить дуже багато звернень щодо матеріальної допомоги, особливо, що стосується лікування важких захворювань.

– Людям на ці потреби потрібні великі кошти, а депутат має право виділити лише 1550 гривень зі свого фонду. Це мізер. Тому, крім того, що ми збільшимо разову допомогу заявникам, ми ще й шукатимемо варіанти співпраці з облдержадміністрацією, департаментом охорони здоров’я, щоб шукати ці кошти на дороговартісне лікування, – прокоментував Сергій Татусяк.

Ознайомитися з проектом рішення можна за посиланням: http://www.vinrada.gov.ua/proekti_rishen.htm

 

Повернутись Створено: 5 листопада 2013 року, 17:05 Переглядів: 851

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація