Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Цьогорічні проєкти розвитку територіальних громад подаватимуться також до міжнародних програм

    Про особливості проведення та оформлення проєктних заявок для 17 обласного Конкурсу проєктів розвитку територіальних громад сьогодні, 13 лютого, обговорили з громадами Вінницької області. Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування за дорученням обласної Ради, спільно з облдержадміністрацією та експертами Асоціації провели онлайн-с ....

Обласна Рада планує збільшити грошову допомогу громадянам Роздрукувати

Вінницька обласна Рада планує збільшити розмір грошової допомоги, яка надається громадянам депутатами, з одного прожиткового мінімуму на одну особу до 20 прожиткових мінімумів.

Відповідний проект рішення підготовлений для розгляду на черговій сесії обласної Ради. Його ініціювала постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

Після його ухвалення депутати матимуть змогу виділити заявнику грошову допомогу до 22 тис. грн., тоді як, згідно з нинішнім положенням, можуть надати не більше 1550 грн., так би мовити, в одні руки.   

Голова обласної Ради Сергій Татусяк наголосив, що це дуже слушні зміни у порядку використання депутатського фонду. Адже до обранців надходить дуже багато звернень щодо матеріальної допомоги, особливо, що стосується лікування важких захворювань.

– Людям на ці потреби потрібні великі кошти, а депутат має право виділити лише 1550 гривень зі свого фонду. Це мізер. Тому, крім того, що ми збільшимо разову допомогу заявникам, ми ще й шукатимемо варіанти співпраці з облдержадміністрацією, департаментом охорони здоров’я, щоб шукати ці кошти на дороговартісне лікування, – прокоментував Сергій Татусяк.

Ознайомитися з проектом рішення можна за посиланням: http://www.vinrada.gov.ua/proekti_rishen.htm

 

Повернутись Створено: 5 листопада 2013 року, 17:05 Переглядів: 914

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація