Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Обласна Рада працює над бюджетом та Програмою економічно-соціального розвитку Роздрукувати

9 грудня відбулося чергове засідання постійної комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів. В рамках засідання розглянуто 13 питань, серед яких – зміни до обласного бюджету на 2013 рік, доповнення та затвердження нових обласних програм.

Найперше був затверджений проект розпорядження голови облдержадміністрації “Про внесення змін до обласного бюджету на 2013 рік”. Зміни стосуються перерозподілу 433,6 тис. грн. видатків на заклади охорони здоров’я області. Окрім того, для забезпечення нормального функціонування Калинівської центральної районної лікарні, передбачено субвенцію тамтешньому районному бюджету обсягом 2 млн. грн. Крім того, спрямовано 462 тис. грн. в Барський та Вінницький гуманітарно-педагогічні коледжі.

Як відзначає голова комісії Наталія Рекута, завдяки вищезазначеним змінам до обласного бюджету на 2013 рік, працівники закладів охорони здоров’я та освіти зможуть вчасно та в повному обсязі одержати заробітні плати.

Також на засіданні був затверджений звіт про виконання обласного бюджету за 9 місяців 2013 року. Зокрема, за 9 місяців 2013 року обласним бюджетом отримано власних і закріплених доходів у сумі 519 млн. грн., що становить 100,1% до плану. Порівняно з аналогічним періодом минулого року доходи зросли на 41,7 млн. грн. або 8,7%. Окрім власних і закріплених доходів, обласним бюджетом за вказаний період одержано 867,7 млн. грн. дотацій та 1336 млн. грн. субвенцій з державного бюджету.

За 9 місяців 2013 року через обласний бюджет проведено 2650,2 млн. грн. видатків, що на 268,9 млн. грн. або 11,3% більше за показник 2012 року. Основна частина коштів обласного бюджету, а саме 98,3%, була спрямована на фінансування закладів соціально-культурної сфери: лікарні, будинки-інтернати, професійно-технічні училища.

Наталія Рекута наголосила, що в непростих економічних умовах вдалось забезпечити виконання обласного бюджету в повному обсязі, що дозволило профінансувати усі захищені статті видатків, а також здійснювати капітальні вкладення у об’єкти соціальної інфраструктури області.

З ініціативи постійної комісії внесено до порядку денного та розглянуто питання про доповнення до проекту рішення сесії обласної Ради “Про Програму економічного і соціального розвитку на 2014 рік”. Ці доповнення передбачають внесення до проекту Програми пункту про створення та впровадження в області комплексної програми розвитку електронного врядування.

Доповнення до проекту Програми пов’язані з можливостями реалізації у Вінницькій області пілотного проекту з електронного врядування Швейцарським бюро співробітництва в Україні. Наявність заходів з даного напрямку в щорічній Програмі економічного і соціального розвитку, а також реалізація окремої програми з е-врядування стане додатковим аргументом для вибору саме Вінницької області для впровадження пілотного проекту.

Також комісією було погоджено внесення змін та доповнень до Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Вінницькій області. Зокрема, в Програмі прописуються механізми компенсації суб’єктам малого і середнього бізнесу відсоткових ставок за кредитами та часткового відшкодування втрат, пов’язаних з участю у виставково-ярмарковій діяльності. Окрім того, змінами до Програми передбачається створення у м.Вінниці бізнес-інкубатора.

 

Повернутись Створено: 11 грудня 2013 року, 10:05 Переглядів: 801

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація