23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Обласна Рада проводить оцінку діяльності керівників підприємств, установ та організацій області Роздрукувати

18 січня під головуванням першого заступника голови обласної Ради Людмили Щербаківської відбулася нарада з директорами Департаментів та управлінь облдержадміністрації щодо підготовки до проведення щорічної оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад області, управління якими здійснює обласна Рада.

Щорічна оцінка керівників проводиться відповідно до рішення обласної Ради від 24 грудня 2008 року №698. Згідно Положення про проведення оцінки, до списку так званої переатестації увійшли керівники, які працюють на посадах більше одного року. Відповідно до зазначеного рішення галузеві Департаменти та управління облдержадміністрації надають відгуки про діяльність керівників та їх фінансову-господарську діяльність.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник підписав розпорядження про проведення оцінки діяльності керівників закладів області. Згідно затвердженого графіку комісія з проведення щорічної оцінки розпочинає свою роботу 18 лютого. Загалом щорічній оцінці підлягають близько 180 керівників підприємств, установ та організацій - об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад області.

З орієнтовним графіком проведення оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад області за 2015 рік можна ознайомитись нижче.

Повернутись Створено: 18 січня 2016 року, 17:01 Переглядів: 1300

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація