23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Обласна Рада продовжує підтримувати очаківських “морських котиків” Роздрукувати

20 квітня голова обласної Ради Сергій Свитко зустрівся з українськими військовослужбовцями - представниками спецпідрозділу Військово-Морських Сил Збройних Сил України, яких називають “морські котики”.

Участь у зустрічі також взяв начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василь Федоришин та військовослужбовці. Під час зустрічі обговорено проблеми і потреби бійців частини, зокрема, в матеріально-технічному забезпеченні, лікуванні та реабілітації поранених воїнів української армії. Зокрема, “морські котики”, які виконують бойові завдання у зоні бойових дій на сході країни, потребують: техніку для пересування, військове оснащення, медикаменти, будівельні матеріали для облаштування табору, тощо.

Так, завдяки добровільним пожертвам працівників управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області було придбано 3 пральних машини, 2 бойлери, гідронасоси, будівельні матеріали для потреб військової частини. Крім того, завдяки підтримці компанії “Сперко Україна” було зібрано 65 тис. грн., на які було закуплено медикаменти для лікування поранених у зоні бойових дій “морських котиків”.

Голова обласної Ради Сергій Свитко побажав військовослужбовцям здоров’я і мужності у боротьбі за самостійну і соборну українську державу, а також підтвердив готовність і надалі допомагати військовій частині усім необхідним. Зі свого боку керівництво підрозділу в чергове висловило вдячність голові обласної Ради Сергію Свитку за фінансову і організаційну підтримку їхньої частини. Під час зустрічі було зазначено, що саме Вінниччина надає посильну допомогу бійцям спецпідрозділу Військово-Морських Сил Збройних Сил України, так як інших додаткових джерел підтримки у них небагато.

Нагадаємо, що керівництво обласної Ради неодноразово підтримувало “морських котиків”, зокрема, бійцям частини було надіслано бронежилети, а трудовим колективом виконавчого апарату Вінницької обласної Ради перераховано свій одноденний заробіток на матеріально-технічне забезпечення бійців підрозділу.

Повернутись Створено: 21 квітня 2015 року, 17:52 Переглядів: 720

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація