Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Обласна Рада продовжує підтримувати очаківських “морських котиків” Роздрукувати

20 квітня голова обласної Ради Сергій Свитко зустрівся з українськими військовослужбовцями - представниками спецпідрозділу Військово-Морських Сил Збройних Сил України, яких називають “морські котики”.

Участь у зустрічі також взяв начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василь Федоришин та військовослужбовці. Під час зустрічі обговорено проблеми і потреби бійців частини, зокрема, в матеріально-технічному забезпеченні, лікуванні та реабілітації поранених воїнів української армії. Зокрема, “морські котики”, які виконують бойові завдання у зоні бойових дій на сході країни, потребують: техніку для пересування, військове оснащення, медикаменти, будівельні матеріали для облаштування табору, тощо.

Так, завдяки добровільним пожертвам працівників управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області було придбано 3 пральних машини, 2 бойлери, гідронасоси, будівельні матеріали для потреб військової частини. Крім того, завдяки підтримці компанії “Сперко Україна” було зібрано 65 тис. грн., на які було закуплено медикаменти для лікування поранених у зоні бойових дій “морських котиків”.

Голова обласної Ради Сергій Свитко побажав військовослужбовцям здоров’я і мужності у боротьбі за самостійну і соборну українську державу, а також підтвердив готовність і надалі допомагати військовій частині усім необхідним. Зі свого боку керівництво підрозділу в чергове висловило вдячність голові обласної Ради Сергію Свитку за фінансову і організаційну підтримку їхньої частини. Під час зустрічі було зазначено, що саме Вінниччина надає посильну допомогу бійцям спецпідрозділу Військово-Морських Сил Збройних Сил України, так як інших додаткових джерел підтримки у них небагато.

Нагадаємо, що керівництво обласної Ради неодноразово підтримувало “морських котиків”, зокрема, бійцям частини було надіслано бронежилети, а трудовим колективом виконавчого апарату Вінницької обласної Ради перераховано свій одноденний заробіток на матеріально-технічне забезпечення бійців підрозділу.

Повернутись Створено: 21 квітня 2015 року, 17:52 Переглядів: 736

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація