Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Обласна Рада продовжує підтримувати очаківських “морських котиків” Роздрукувати

20 квітня голова обласної Ради Сергій Свитко зустрівся з українськими військовослужбовцями - представниками спецпідрозділу Військово-Морських Сил Збройних Сил України, яких називають “морські котики”.

Участь у зустрічі також взяв начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад області Василь Федоришин та військовослужбовці. Під час зустрічі обговорено проблеми і потреби бійців частини, зокрема, в матеріально-технічному забезпеченні, лікуванні та реабілітації поранених воїнів української армії. Зокрема, “морські котики”, які виконують бойові завдання у зоні бойових дій на сході країни, потребують: техніку для пересування, військове оснащення, медикаменти, будівельні матеріали для облаштування табору, тощо.

Так, завдяки добровільним пожертвам працівників управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області було придбано 3 пральних машини, 2 бойлери, гідронасоси, будівельні матеріали для потреб військової частини. Крім того, завдяки підтримці компанії “Сперко Україна” було зібрано 65 тис. грн., на які було закуплено медикаменти для лікування поранених у зоні бойових дій “морських котиків”.

Голова обласної Ради Сергій Свитко побажав військовослужбовцям здоров’я і мужності у боротьбі за самостійну і соборну українську державу, а також підтвердив готовність і надалі допомагати військовій частині усім необхідним. Зі свого боку керівництво підрозділу в чергове висловило вдячність голові обласної Ради Сергію Свитку за фінансову і організаційну підтримку їхньої частини. Під час зустрічі було зазначено, що саме Вінниччина надає посильну допомогу бійцям спецпідрозділу Військово-Морських Сил Збройних Сил України, так як інших додаткових джерел підтримки у них небагато.

Нагадаємо, що керівництво обласної Ради неодноразово підтримувало “морських котиків”, зокрема, бійцям частини було надіслано бронежилети, а трудовим колективом виконавчого апарату Вінницької обласної Ради перераховано свій одноденний заробіток на матеріально-технічне забезпечення бійців підрозділу.

Повернутись Створено: 21 квітня 2015 року, 17:52 Переглядів: 823

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація