Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада передала у власність Міністерства оборони України шпиталь ветеранів

    Вінницький обласний клінічний госпіталь ветеранів війни з комунальної власності переходить у державну – Міністерству оборони. На позачерговій сесії обласної Ради, 30 вересня, депутати підтримали рішення «Про передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області у державну власність для задоволенн ....

  • Обласна рада провела чергову сесію

    Чергова 29 сесія Вінницької обласної Ради 8 скликання відбулася 30 вересня. Депутати розглянули 10 питань порядку денного. Більшість із них стосувалася приймання, передачі та оренди майна. Депутати проголосували за безоплатну передачу чотирьох спеціалізованих автомобілів Renault Duster Duster Погребищенській міській територіальній громаді для С ....

  • Обираємо назву обласної універсальної наукової бібліотеки – голосування триватиме по 12 жовтня

    Проводиться вивчення громадської думки щодо присвоєння імені Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці. Наприкінці липня найбільша обласна книгозбірня Вінниччини позбулася імені російського вченого К.А.Тімірязєва. Відповідне рішення ухвалили депутати на 27-й сесії обласної Ради. Крім того, була врахована думка колективу закладу та ре ....

Обласна Рада продовжує працювати з представниками ООН та організаціями-партнерами для підтримки вимушених переселенців Роздрукувати

15 квітня відбулася чергова робоча зустріч керівництва Вінницької обласної та міської рад із представниками ООН та організаціями-партнерами. У нараді взяв участь заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк.

На зустрічі обговорювалися питання отримання гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб, їхньої фінансової підтримки та співпраці за іншими напрямами.

Учасники зустрічі констатували, що, крім продовольчої та фінансової підтримки переселенцям, які перебувають у Вінниці та Вінницькій області, вже йде активна підготовка до прийому чергової хвилі внутрішньо переміщених осіб із регіонів, де продовжуються воєнні дії.  Міжнародні організації розраховують надати допомогу ще понад 35 тисячам людей. Кожний зареєстрований переселенець зможе отримувати по 2200 грн протягом трьох місяців.  Щоби вистачило всім, необхідно чітко координувати процес таких виплат, аби уникнути дублювання фінансової підтримки від різних  організацій. На цьому наголошували під час наради.

За словами заступника голови обласної Ради Ігоря Івасюка, в громадах Вінниччини (не враховуючи Вінницьку міську громаду) нині перебуває 104 тисячі переселенців, 79 тисяч – вже офіційно зареєструвалися.

- На Вінниччині менше внутрішньо переміщених осіб ніж в західних областях України, - сказав Ігор Івасюк. – Однак зареєстрованих – набагато більше. І це завдяки тому, що ми роздали людям пам`ятки, в яких прописаний чіткий алгоритм процесу реєстрації. Це важливо, адже на фінансову допомогу від держави та міжнародних організацій можуть розраховувати тільки зареєстровані переселенці.

Ігор Івасюк подякував усім колегам, партнерам та міжнародним донорам за співпрацю.

- 13 територіальних громад області вже отримали непродовольчу гуманітарну допомогу від Міжнародної організації з міграції ООН (IOM UN Migration). І наша співпраця триває, - зазначив він. – Починаємо працювати на перспективу щодо довготривалого перебування переселенців. Для їхнього проживання ми використовуємо не освітні заклади, які згодом повернуться до свого нормального режиму роботи, а комунальні та муніципальні приміщення, які нині не використовуються, або використовуються неефективно. Після відповідних ремонтних робіт ми поселимо там людей. У двох громадах вже підготовлені такі будинки.

Ігор Івасюк наголошує, що чимало переселенців можуть залишитися жити та працювати на Вінниччині, і їм треба забезпечити для цього належні умови.

Учасники зустрічі розповіли про подальші плани своєї роботи та визначили шляхи координації діяльності різних організацій.

 

Повернутись Створено: 15 квітня 2022 року, 15:16

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація