Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Обласна Рада пропагує у районах грантову діяльність Роздрукувати

У зібраннях, під час яких звітують голови райдержадміністрацій, беруть участь керівники обласної Ради. Вони виступають перед адміністративно-господарським активом району з кількома темами. Це – проведення у лютому-квітні у кожній громаді загальних зборів громадян, активізація місцевих стратегій розвитку територій до 2020 року та залучення позабюджетних коштів на розвиток.

Зокрема, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, котрий відвідав перших п’ять підзвітних районів, інформував присутніх про дві важливі грантові програми Європейської Комісії, які діятимуть в Україні з 2014 року.

Перша – «Підтримка політики регіонального розвитку», загальний фонд якої – 19 млн. євро. Перші докази ефективності проекту Вінниччина вже має – місто Липовець виграло 300 тис. євро даного гранту.

Другим важливим грантом є програма «Підтримка територіального співробітництва країн Східного партнерства», фонд якої 4,5 млн. євро. Проект поширюється на Вінницьку, Одеську та Чернівецьку області України.

– Завдяки участі у вітчизняних та міжнародних конкурсах, в область щороку надходить як мінімум 3-4 мільйони гривень. І це при, допоки що, слабкій участі територіальних громад у грантових програмах, – зауважив Ігор Кревський.

Він додав, що обласною Радою, Асоціацією органів місцевого самоврядування регулярно інформуються райони про наявність того чи іншого конкурсу, в якому можна взяти участь як місцевим радам, так і громадським організаціям. Втім, на пропозиції відгукуються далеко не всі райони і міста.

Тому обласна Рада і надалі проводитиме активну просвітницьку роботу у територіальних громадах щодо грантової діяльності.

 

Повернутись Створено: 17 січня 2014 року, 11:53 Переглядів: 836

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація