Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Обласна Рада пропагує у районах грантову діяльність Роздрукувати

У зібраннях, під час яких звітують голови райдержадміністрацій, беруть участь керівники обласної Ради. Вони виступають перед адміністративно-господарським активом району з кількома темами. Це – проведення у лютому-квітні у кожній громаді загальних зборів громадян, активізація місцевих стратегій розвитку територій до 2020 року та залучення позабюджетних коштів на розвиток.

Зокрема, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, котрий відвідав перших п’ять підзвітних районів, інформував присутніх про дві важливі грантові програми Європейської Комісії, які діятимуть в Україні з 2014 року.

Перша – «Підтримка політики регіонального розвитку», загальний фонд якої – 19 млн. євро. Перші докази ефективності проекту Вінниччина вже має – місто Липовець виграло 300 тис. євро даного гранту.

Другим важливим грантом є програма «Підтримка територіального співробітництва країн Східного партнерства», фонд якої 4,5 млн. євро. Проект поширюється на Вінницьку, Одеську та Чернівецьку області України.

– Завдяки участі у вітчизняних та міжнародних конкурсах, в область щороку надходить як мінімум 3-4 мільйони гривень. І це при, допоки що, слабкій участі територіальних громад у грантових програмах, – зауважив Ігор Кревський.

Він додав, що обласною Радою, Асоціацією органів місцевого самоврядування регулярно інформуються райони про наявність того чи іншого конкурсу, в якому можна взяти участь як місцевим радам, так і громадським організаціям. Втім, на пропозиції відгукуються далеко не всі райони і міста.

Тому обласна Рада і надалі проводитиме активну просвітницьку роботу у територіальних громадах щодо грантової діяльності.

 

Повернутись Створено: 17 січня 2014 року, 11:53 Переглядів: 928

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація