23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Обласна Рада пропагує у районах грантову діяльність Роздрукувати

У зібраннях, під час яких звітують голови райдержадміністрацій, беруть участь керівники обласної Ради. Вони виступають перед адміністративно-господарським активом району з кількома темами. Це – проведення у лютому-квітні у кожній громаді загальних зборів громадян, активізація місцевих стратегій розвитку територій до 2020 року та залучення позабюджетних коштів на розвиток.

Зокрема, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, котрий відвідав перших п’ять підзвітних районів, інформував присутніх про дві важливі грантові програми Європейської Комісії, які діятимуть в Україні з 2014 року.

Перша – «Підтримка політики регіонального розвитку», загальний фонд якої – 19 млн. євро. Перші докази ефективності проекту Вінниччина вже має – місто Липовець виграло 300 тис. євро даного гранту.

Другим важливим грантом є програма «Підтримка територіального співробітництва країн Східного партнерства», фонд якої 4,5 млн. євро. Проект поширюється на Вінницьку, Одеську та Чернівецьку області України.

– Завдяки участі у вітчизняних та міжнародних конкурсах, в область щороку надходить як мінімум 3-4 мільйони гривень. І це при, допоки що, слабкій участі територіальних громад у грантових програмах, – зауважив Ігор Кревський.

Він додав, що обласною Радою, Асоціацією органів місцевого самоврядування регулярно інформуються райони про наявність того чи іншого конкурсу, в якому можна взяти участь як місцевим радам, так і громадським організаціям. Втім, на пропозиції відгукуються далеко не всі райони і міста.

Тому обласна Рада і надалі проводитиме активну просвітницьку роботу у територіальних громадах щодо грантової діяльності.

 

Повернутись Створено: 17 січня 2014 року, 11:53 Переглядів: 815

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація