Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Обласна Рада сформована і приступає до повноцінної роботи Роздрукувати

30 листопада відбулося 2-ге пленарне засідання 1-ї сесії обласної Ради 6-го скликання.
Як і на першому засіданні, депутати розглядали організаційні питання. Участь у засіданні сесії також взяв міністр Кабінету міністрів України Анатолій Толстоухов, який є куратором Вінницької області.
Відповідно до порядку денного було обрано керівні органи Ради, утворено постійні комісії та затверджено виконавчий апарат.
– Ми сформували усі робочі органи обласної Ради і від сьогодні Рада приступає до повноцінної роботи. Це оптимальний її склад, сильний кадровий потенціал, але нема межі вдосконалення, відтак я не виключаю, що можуть бути деякі зміни, – зазначив голова обласної Ради Сергій Татусяк.
Окрім того, обранці проголосували деякі зміни до обласного бюджету на 2010 рік та до програми діяльності Вінницького окружного адміністративного суду.
На початку засідання депутати не підтримали пропозицію депутата від фракції «Єдність» Григорія Заболотного про внесення до порядку денного сесії питання про звернення Ради до Президента України про накладання вето на Податковий кодекс. До завершення засідання стало відомо, що Віктор Янукович в цей час здійснив процедуру вето на зазначений законопроект.
Також голова обласної Ради Сергій Татусяк оголосив про створення 4-х депутатських фракцій Ради: Партії регіонів (уповноважений Ігор Кревський), партії «Фронт змін» (Сергій Кудлаєнко), Народної партії (Василь Черній ) та партії «Єдність» (Олександр Домбровський). Депутати від партії «Батьківщина» не приймали рішення про створення своєї депутатської фракції.
Наостанок С.Татусяк запросив депутатів облради та присутніх на сесії представників районних рад взяти участь у відзначенні заходів до Дня місцевого самоврядування, які відбудуться 7 грудня.

Повернутись Створено: 30 листопада 2010 року, 00:00 Переглядів: 878

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація