23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Обласна Рада сформована і приступає до повноцінної роботи Роздрукувати

30 листопада відбулося 2-ге пленарне засідання 1-ї сесії обласної Ради 6-го скликання.
Як і на першому засіданні, депутати розглядали організаційні питання. Участь у засіданні сесії також взяв міністр Кабінету міністрів України Анатолій Толстоухов, який є куратором Вінницької області.
Відповідно до порядку денного було обрано керівні органи Ради, утворено постійні комісії та затверджено виконавчий апарат.
– Ми сформували усі робочі органи обласної Ради і від сьогодні Рада приступає до повноцінної роботи. Це оптимальний її склад, сильний кадровий потенціал, але нема межі вдосконалення, відтак я не виключаю, що можуть бути деякі зміни, – зазначив голова обласної Ради Сергій Татусяк.
Окрім того, обранці проголосували деякі зміни до обласного бюджету на 2010 рік та до програми діяльності Вінницького окружного адміністративного суду.
На початку засідання депутати не підтримали пропозицію депутата від фракції «Єдність» Григорія Заболотного про внесення до порядку денного сесії питання про звернення Ради до Президента України про накладання вето на Податковий кодекс. До завершення засідання стало відомо, що Віктор Янукович в цей час здійснив процедуру вето на зазначений законопроект.
Також голова обласної Ради Сергій Татусяк оголосив про створення 4-х депутатських фракцій Ради: Партії регіонів (уповноважений Ігор Кревський), партії «Фронт змін» (Сергій Кудлаєнко), Народної партії (Василь Черній ) та партії «Єдність» (Олександр Домбровський). Депутати від партії «Батьківщина» не приймали рішення про створення своєї депутатської фракції.
Наостанок С.Татусяк запросив депутатів облради та присутніх на сесії представників районних рад взяти участь у відзначенні заходів до Дня місцевого самоврядування, які відбудуться 7 грудня.

Повернутись Створено: 30 листопада 2010 року, 00:00 Переглядів: 851

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація