Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Обласна Рада сформована і приступає до повноцінної роботи Роздрукувати

30 листопада відбулося 2-ге пленарне засідання 1-ї сесії обласної Ради 6-го скликання.
Як і на першому засіданні, депутати розглядали організаційні питання. Участь у засіданні сесії також взяв міністр Кабінету міністрів України Анатолій Толстоухов, який є куратором Вінницької області.
Відповідно до порядку денного було обрано керівні органи Ради, утворено постійні комісії та затверджено виконавчий апарат.
– Ми сформували усі робочі органи обласної Ради і від сьогодні Рада приступає до повноцінної роботи. Це оптимальний її склад, сильний кадровий потенціал, але нема межі вдосконалення, відтак я не виключаю, що можуть бути деякі зміни, – зазначив голова обласної Ради Сергій Татусяк.
Окрім того, обранці проголосували деякі зміни до обласного бюджету на 2010 рік та до програми діяльності Вінницького окружного адміністративного суду.
На початку засідання депутати не підтримали пропозицію депутата від фракції «Єдність» Григорія Заболотного про внесення до порядку денного сесії питання про звернення Ради до Президента України про накладання вето на Податковий кодекс. До завершення засідання стало відомо, що Віктор Янукович в цей час здійснив процедуру вето на зазначений законопроект.
Також голова обласної Ради Сергій Татусяк оголосив про створення 4-х депутатських фракцій Ради: Партії регіонів (уповноважений Ігор Кревський), партії «Фронт змін» (Сергій Кудлаєнко), Народної партії (Василь Черній ) та партії «Єдність» (Олександр Домбровський). Депутати від партії «Батьківщина» не приймали рішення про створення своєї депутатської фракції.
Наостанок С.Татусяк запросив депутатів облради та присутніх на сесії представників районних рад взяти участь у відзначенні заходів до Дня місцевого самоврядування, які відбудуться 7 грудня.

Повернутись Створено: 30 листопада 2010 року, 00:00 Переглядів: 1021

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація