В приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудуться засідання постійних комісій: 17 січня об 11.00 – з питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності та етики; о 12.00 – з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури; о 13.00 (зала засідань, 4 поверх) – з питань інвестицій, стратегічного розвитку та місцевого самоврядування; 18 січня о 12.00 – з питань економіки, фінансів та бюджету

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Обласна Рада сформована і приступає до повноцінної роботи Роздрукувати

30 листопада відбулося 2-ге пленарне засідання 1-ї сесії обласної Ради 6-го скликання.
Як і на першому засіданні, депутати розглядали організаційні питання. Участь у засіданні сесії також взяв міністр Кабінету міністрів України Анатолій Толстоухов, який є куратором Вінницької області.
Відповідно до порядку денного було обрано керівні органи Ради, утворено постійні комісії та затверджено виконавчий апарат.
– Ми сформували усі робочі органи обласної Ради і від сьогодні Рада приступає до повноцінної роботи. Це оптимальний її склад, сильний кадровий потенціал, але нема межі вдосконалення, відтак я не виключаю, що можуть бути деякі зміни, – зазначив голова обласної Ради Сергій Татусяк.
Окрім того, обранці проголосували деякі зміни до обласного бюджету на 2010 рік та до програми діяльності Вінницького окружного адміністративного суду.
На початку засідання депутати не підтримали пропозицію депутата від фракції «Єдність» Григорія Заболотного про внесення до порядку денного сесії питання про звернення Ради до Президента України про накладання вето на Податковий кодекс. До завершення засідання стало відомо, що Віктор Янукович в цей час здійснив процедуру вето на зазначений законопроект.
Також голова обласної Ради Сергій Татусяк оголосив про створення 4-х депутатських фракцій Ради: Партії регіонів (уповноважений Ігор Кревський), партії «Фронт змін» (Сергій Кудлаєнко), Народної партії (Василь Черній ) та партії «Єдність» (Олександр Домбровський). Депутати від партії «Батьківщина» не приймали рішення про створення своєї депутатської фракції.
Наостанок С.Татусяк запросив депутатів облради та присутніх на сесії представників районних рад взяти участь у відзначенні заходів до Дня місцевого самоврядування, які відбудуться 7 грудня.

Повернутись Створено: 30 листопада 2010 року, 00:00 Переглядів: 1140

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація