23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Обласна Рада сприятиме молоді у самореалізації Роздрукувати

21 травня голова обласної Ради Сергій Свитко провів зустрічі із представниками Студентського Парламенту Вінниччини і учнівського самоврядування області щодо перспектив співпраці і створення можливостей для розвитку і самореалізації молоді, талановитих дітей. Участь у зустрічах з представниками студентського та учнівського середовища також взяла заступник голови обласної Ради Наталія Солейко.

Під час діалогу із молоддю було обговорено діяльність Студентського Парламенту і поглиблення співпраці з обласною Радою, створення додаткових можливостей для розвитку учнівського самоврядування, фінансування молодіжних ініціатив на рівні програм обласної Ради. Молоді лідери в свою чергу розповіли про заходи, які вони проводять, зокрема, просвітницьку роботу серед молоді, пропаганду здорового способу життя, екологічні і національно-патріотичні акції.

В ході зустрічі було підкреслено важливість співпраці органів влади і молодіжних громадських організацій з метою реалізації проектів для підтримки молоді, обдарованих дітей, які потребують допомоги влади. Голова Вінницької обласної ради старшокласників з м. Жмеринка Марущак Анна зазначила, що з обласної Радою уже склалися добрі традиції співпраці, які варто продовжити. Зокрема, голова обласної Ради Сергій Свитко  запросив представників Вінницької обласної ради старшокласників «Лідер» до участі в роботі Громадської ради при Вінницькій обласній Раді.

Сергій Свитко в свою чергу запевнив лідерів студентського і учнівського самоврядування, що сприятиме молоді і дітям у їхній самореалізації та підтримці.

- Діти і молодь це майбутнє України, тому ми будемо шукати можливості для фінансової і організаційної підтримки обдарованих дітей. Це наш обов’язок. Думаю, що ми зможемо передбачити додаткові ресурси для фінансування програм обласної Ради, які спрямовані на підтримку і розвиток молоді, і внесемо відповідні зміни. Наша обдарована молодь – це майбутня еліта української нації, - підкреслив Сергій Свитко.

Повернутись Створено: 22 травня 2014 року, 12:43 Переглядів: 767

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація