Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Обласна Рада сприятиме молоді у самореалізації Роздрукувати

21 травня голова обласної Ради Сергій Свитко провів зустрічі із представниками Студентського Парламенту Вінниччини і учнівського самоврядування області щодо перспектив співпраці і створення можливостей для розвитку і самореалізації молоді, талановитих дітей. Участь у зустрічах з представниками студентського та учнівського середовища також взяла заступник голови обласної Ради Наталія Солейко.

Під час діалогу із молоддю було обговорено діяльність Студентського Парламенту і поглиблення співпраці з обласною Радою, створення додаткових можливостей для розвитку учнівського самоврядування, фінансування молодіжних ініціатив на рівні програм обласної Ради. Молоді лідери в свою чергу розповіли про заходи, які вони проводять, зокрема, просвітницьку роботу серед молоді, пропаганду здорового способу життя, екологічні і національно-патріотичні акції.

В ході зустрічі було підкреслено важливість співпраці органів влади і молодіжних громадських організацій з метою реалізації проектів для підтримки молоді, обдарованих дітей, які потребують допомоги влади. Голова Вінницької обласної ради старшокласників з м. Жмеринка Марущак Анна зазначила, що з обласної Радою уже склалися добрі традиції співпраці, які варто продовжити. Зокрема, голова обласної Ради Сергій Свитко  запросив представників Вінницької обласної ради старшокласників «Лідер» до участі в роботі Громадської ради при Вінницькій обласній Раді.

Сергій Свитко в свою чергу запевнив лідерів студентського і учнівського самоврядування, що сприятиме молоді і дітям у їхній самореалізації та підтримці.

- Діти і молодь це майбутнє України, тому ми будемо шукати можливості для фінансової і організаційної підтримки обдарованих дітей. Це наш обов’язок. Думаю, що ми зможемо передбачити додаткові ресурси для фінансування програм обласної Ради, які спрямовані на підтримку і розвиток молоді, і внесемо відповідні зміни. Наша обдарована молодь – це майбутня еліта української нації, - підкреслив Сергій Свитко.

Повернутись Створено: 22 травня 2014 року, 12:43 Переглядів: 891

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація