Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Обласна Рада сприятиме молоді у самореалізації Роздрукувати

21 травня голова обласної Ради Сергій Свитко провів зустрічі із представниками Студентського Парламенту Вінниччини і учнівського самоврядування області щодо перспектив співпраці і створення можливостей для розвитку і самореалізації молоді, талановитих дітей. Участь у зустрічах з представниками студентського та учнівського середовища також взяла заступник голови обласної Ради Наталія Солейко.

Під час діалогу із молоддю було обговорено діяльність Студентського Парламенту і поглиблення співпраці з обласною Радою, створення додаткових можливостей для розвитку учнівського самоврядування, фінансування молодіжних ініціатив на рівні програм обласної Ради. Молоді лідери в свою чергу розповіли про заходи, які вони проводять, зокрема, просвітницьку роботу серед молоді, пропаганду здорового способу життя, екологічні і національно-патріотичні акції.

В ході зустрічі було підкреслено важливість співпраці органів влади і молодіжних громадських організацій з метою реалізації проектів для підтримки молоді, обдарованих дітей, які потребують допомоги влади. Голова Вінницької обласної ради старшокласників з м. Жмеринка Марущак Анна зазначила, що з обласної Радою уже склалися добрі традиції співпраці, які варто продовжити. Зокрема, голова обласної Ради Сергій Свитко  запросив представників Вінницької обласної ради старшокласників «Лідер» до участі в роботі Громадської ради при Вінницькій обласній Раді.

Сергій Свитко в свою чергу запевнив лідерів студентського і учнівського самоврядування, що сприятиме молоді і дітям у їхній самореалізації та підтримці.

- Діти і молодь це майбутнє України, тому ми будемо шукати можливості для фінансової і організаційної підтримки обдарованих дітей. Це наш обов’язок. Думаю, що ми зможемо передбачити додаткові ресурси для фінансування програм обласної Ради, які спрямовані на підтримку і розвиток молоді, і внесемо відповідні зміни. Наша обдарована молодь – це майбутня еліта української нації, - підкреслив Сергій Свитко.

Повернутись Створено: 22 травня 2014 року, 12:43 Переглядів: 798

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація