Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Обласна Рада сприятиме у вирішенні проблем освітян Роздрукувати

27 березня в актовій залі міського Палацу дітей та юнацтва відбулось десяте пленарне засідання комітету Вінницької обласної організації профспілки працівників освіти і науки, в роботі якого взяв участь голова обласної Ради Сергій Свитко.

На засіданні пленуму були присутні директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк, директор департаменту освіти і науки міської ради Володимир Буняк, голови районних, міських, вузівських профорганізацій та члени обкому профспілки. Відкрив засідання голова обласної організації профспілки Сергій Пугачов, який запропонував вшанувати хвилиною мовчання пам'ять загиблих на Майдані Героїв Небесної Сотні.

Головне питання, що обговорювалося, “Про реалізацію законодавчо визначених КЗпП України повноважень виборних профспілкових органів та гарантій їх діяльності у Вінницькій міській організації профспілки”. Серед проблемних питань, на які звернули увагу освітяни: бюрократизм у галузі освіти, заборгованість із виплати заробітної плати педпрацівникам сільських шкіл та вихователям дошкільних навчальних закладів,  наявність великих черг до дитячих садочків та недостатня кількість дошкільних навчальних закладів в райцентрах. 

Присутні члени профспілки освітян і науковців ставили запитання керівнику обласної Ради і просили надати підтримку у вирішенні вищевказаних питань. Сергій Свитко пообіцяв відреагувати, у межах своєї компетенції, на усі перераховані факти і сприяти у їх вирішенні. 

- Я особисто готовий найтісніше співпрацювати із профспілками заради вирішення нагальних проблем працівників освіти і науки. Моя доля також тісно пов’язана із освітою. Мої батьки були вчителями в середній школі, я тривалий час працював вчителем і викладачем, тому розумію і поділяю ваші турботи. Саме від освітян залежить виховання і навчання української молоді. Вірю, що разом ми збудуємо таку Україну, за яку загинули на Майдані кращі сини нашого народу, і якою пишатиметься кожний громадянин української держави, - звернувся до освітян Сергій Свитко. 

За підсумками засідання було ухвалено рішення про налагодження конструктивного діалогу та співпраці між керівництвом обласної влади і обласної профспілки працівників освіти і науки. 

Довідка.

Вінницька обласна організація профспілки працівників освіти і науки об’єднує 66 854 членів, з них 9 687 студентів вищих навчальних закладів. Основні напрями роботи обласної організації профспілки:

соціально-економічний захист членів профспілки,
оздоровлення членів профспілки та їхніх дітей,
культурно-масова, спортивна робота.

Повернутись Створено: 27 березня 2014 року, 17:37 Переглядів: 1199

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація