23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Обласна Рада ухвалила бюджет на 2014 рік та деякі кадрові зміни Роздрукувати

1 лютого відбулося 2-ге засідання 21 позачергової сесії обласної Ради 6 скликання під головуванням першого заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського. Участь у засіданні взяли участь голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан, народний депутат України Володимир Продивус та представники громадських організацій Вінниччини.

У ході роботи депутати ухвалили обласний бюджет на 2014 рік та проголосували за деякі кадрові зміни в обласній Раді. Зокрема, посаду заступника голови облради замість Юрія Медведєва обійняла Наталія Солейко, дотепер голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, курортів та здорового способу життя.

Марину Коваль на посаді голови постійної комісії з питань розвитку демократії, гласності, свободи слова, інформаційного простору змінив Анатолій Жучинський, дотепер член постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики.

Ще одну постійну комісію, а саме: з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, – очолив Ігор Вернигор, дотепер член цієї комісії. Він змінив на посаді Наталію Рекуту.

Відтак, після розгляду зазначених питань, 21 позачергову сесію обласної Ради 6 скликання було закрито.

Повернутись Створено: 1 лютого 2014 року, 19:04 Переглядів: 1009

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація