23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Обласна Рада вітає Наталію Добринську з високою нагородою Роздрукувати

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк та весь депутатський корпус вітають свою колегу – депутата обласної Ради Наталію Добринську з нагородженням орденом княгині Ольги III ступеня.

«Шановна Наталю! Прийміть найщиріші вітання з відзначенням Вас почесною державною нагородою – орденом Княгині Ольги III ступеня!

Отримавши цю відзнаку, Ви поповнили когорту понад півсотні вінничанок, які вже мають визнання держави у вигляді ордену Княгині Ольги. Ви ж заслужили його своєю працею, спортивними досягненнями, суспільною діяльністю.

Впевнені, що ця висока відзнака додасть Вам ще більшого стимулу для спрямування своєї професійної, громадської та творчої діяльності на розвиток рідної Вінниччини та України загалом!

Бажаємо здоров’я, добра, краси та невтомної життєвої активності!

З повагою від імені депутатів обласної Ради

Голова обласної Ради Сергій Татусяк»

 

Повернутись Створено: 25 жовтня 2013 року, 12:25 Переглядів: 1179

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація